نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 22794
تاریخ انتشار: 1396/02/26 - 13:39:48

ابهام در پرداخت یارانه دو برابری به دهک‌های کم‌درآمد/ یارانه اردیبهشت ماه امشب واریز می‌شود

در حالی که مقرر شد در اردیبهشت ماه یارانه خانوارهایی که برای آن‌ها پیامک از سوی سازمان هدفمندی ارسال شده مجددا وصل شودکه این موضوع به ماه‌های بعد موکول شد و تکلیف یارانه دوبرابری اقشار کم درآمد نیز هنوز در لیست اردیبهشت ماه مشخص نیست.
ابهام در پرداخت یارانه دو برابری به دهک‌های کم‌درآمد/ یارانه اردیبهشت ماه امشب واریز می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازمیزان، در حالی که قرار بود امشب یارانه افرادی که از لیست دریافت یارانه خارج شده‌ بودند در هفتاد و چهارمین مرحله یارانه نقدی به لیست بازگردند که این امر در شب گذشته متوقف شد و مشخص نیست این طرح از چه زمانی کلید خواهد خورد.

علاوه بر این از ماه گذشته یارانه اغلب دهک‌های کم‌درآمد از جمله عضو کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی افزایش یافت که مبلغ آن با توجه تعداد خانوار نیز افزایش می‌یابد.

حال با این وجود و با توجه به توقف واریز یارانه خانوارهایی که برای آن‌ها پیامک ارسال شده مشخص نیست،یارانه دو برابری خانوارهای کم درآمد در اردیبهشت ماه همانند ماه گذشته به حسابشان واریز خواهد شد و یا روند افزیش یارانه این افراد نیز به دوره‌های بعد موکول می‌شود.

با وجود کسری منابع  دولت در هدفمندی یارانه‌ها و تغییر نکردن بودجه این سازمان در سال 96 ، دولت در سال جاری هیچ برنامه‌ای برای حذف سری جدیدی از یارانه بگیران نداشته و هنوز تکلیف دهک‌های پردرآمد مشخص نیست.

سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها اعلام کرد: هفتاد و پنجمین مرحله یارانه نقدی بامداد سه‌شنبه 26 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد

لازم به ذکر است که مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همچون ماه گذشته 45 هزار و 500 تومان است.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.