نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس بین المللی | کد خبر: 22839
تاریخ انتشار: 1396/02/27 - 19:47:38

پرچم اسرائیل در برنامه زنده به آتش کشیده شد

یک روزنامه‌نگار ترک در برنامه زنده تلویزیونی پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشید.
پرچم اسرائیل در برنامه زنده به آتش کشیده شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه  به نقل از پایگاه اینترنتی هیسپان تی وی، یک روزنامه‌نگار ترک در یک برنامه زنده تلویزیونی پرچمرژیم صهیونیستی را به آتش کشید و تصاویر نخست وزیر اسرائیل و رئیس جمهور آمریکا را پاره کرد.

در یک برنامه تحلیلی که روز سه شنبه به صورت زنده پخش شد، نورالدین شیرین، روزنامه‌نگار، فعال سیاسی و مسلمان ترک تصویر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، عکسی از او به همراه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، تصویری از کاخ سفید و همچنین عکس پرچم اسرائیل را پاره کرد.

نورالدین شیرین این اقدام را در واکنش به توهین نخست وزیر اسرائیل به سند سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، انجام داد. وی یک سطل زباله را در روی میز قرار داد و تصاویر نتانیاهو، ترامپ و کاخ سفید را تکه تکه کرده و در آن انداخت.

سپس، فندکی برداشت و تصویر پرچم اسرائیل را آتش زد و خاکستر آن را بر روی میز گذاشت. وی در حالی این کارها را انجام داد که از نتانیاهو دعوت کرد از نزدیک نتیجه واکنش نامناسب خود به پیشنهاد حماس را مشاهده کند.

وی در پایان گفت: اگر خدا بخواهد، ملت مسلمان (فلسطین) و فرزندان شجاعش و جبهه مقاومت و سربازانش بر امپریالست آمریکا و رژیم صهیونیستی پیروز می شوند. اما این پیروزی در یک صفحه تلویزیون محقق نخواهد شد بلکه در میدان جنگ به وقوع می پیوندد.

 

انتهای پیام/ باشگاه خبرنگاران


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.