نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس بین المللی | کد خبر: 23605
تاریخ انتشار: 1396/03/28 - 17:16:20

ناوشکن آمریکایی در آستانه غرق یا متلاشی شدن

فرمانده ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا اذعان کرد، ناوشکن یو اس اس فیتزجرالد در آستانه غرق یا متلاشی شدن قرار گرفته است.

فرمانده ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا اذعان کرد، ناوشکن یو اس اس فیتزجرالد در آستانه غرق یا متلاشی شدن قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه به نقل از تسنیم ،ژوزف آکوین فرمانده ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا امروز یکشنبه در سخنانی گفت: ناوشکن یو اس اس فیتزجرالد پس از برخورد با یک کشتی تجاری کانتینری دچار خسارت جدی و بزرگی شده و در آستانه غرق یا متلاشی شدن قرار دارد.


وی در ادامه تاکید کرد: این برخورد موجب ایجاد یک حفره بزرگ در زیر ناوجنگی آمریکا شده و این ناوشکن را در آستانه غرق و متلاشی شدن قرار داده است.

 این فرمانده آمریکایی افزود: خسارت و آسیب وارد شده، بزرگ و جدی است. یک حفره بزرگ در زیر ناو ایجاد شده است. تلاش های انجام شده از سوی خدمه کنترل آسیب، تاکنون مانع از غرق شدن ناوشکن آمریکایی شده است.

در حالی که رسانه های خبری از کشف اجساد ملوانان آمریکایی که در این حادثه مفقود شده اند، خبر می دهند ولی این فرمانده آمریکایی حاضر نشد به تعداد دقیق اجساد کشف شده، اشاره کند.

آکوین گفت: ناوشکن فیتزجرالد قابل نجات است و می توان آن را نجات داد ولی تعمیر آن ماه ها طول خواهد کشید. امیدواریم کمتر از یک سال زمان ببرد. شما خواهید دید که این ناوشکن مجددا بازخواهد گشت.

رسانه های ژاپنی اعلام کردند که هر 7 ملوان ناپدید شده آمریکایی، جان خود را از دست داده اند.اجساد این ملوانان آمریکایی به یک بیمارستان نیروی دریایی این کشور منتقل شده تا مراحل شناسایی انجام شود.

هنوز مشخص نیست که علت اصلی برخورد این 2 کشتی چه بوده است. سخنگوی ناوگان هفتم دریایی آمریکا تاکید کرد: زمانی که تحقیقات کامل شود، آنگاه می توان مسائل حقوقی مربوط به این پرونده را دنبال کرد.

 

انتهای پیام/
 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.