نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 23618
تاریخ انتشار: 1396/03/29 - 09:46:35

۵۰ درصد از ناوگان تاکسیرانی بجنورد نیاز به نوسازی دارد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بجنورد گفت: نزدیک به نیمی از ناوگان تاکسی‌های موجود در تاکسیرانی بجنورد فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد.
۵۰ درصد از ناوگان تاکسیرانی بجنورد نیاز به نوسازی دارد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، حمیدرضا شافعی در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه بابیان اینکه برای نوسازی ناوگان فرسوده تسهیلات با سود پایین و بازپرداخت چهارساله به رانندگان پرداخت می‌شود، اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۲۹۰ نفر از رانندگان ناوگان تاکسیرانی برای دریافت این تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند.

شافعی افزود: از این تعداد وام ۴۰ نفر پرداخت‌شده است و در مرحله تعویض تاکسی فرسوده هستند و پرداخت وام مابقی متقاضیان در دست اجراست.

وی بابیان اینکه طی سال گذشته بیش از ۶۰ درصد از ناوگان تاکسیرانی در بجنورد فرسوده بود، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال گذشته تاکنون ۲۲۹ دستگاه تاکسی فرسوده تاکسیرانی بجنورد تعویض و نوسازی شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بجنورد گفت: در حال حاضر ۶۲۷ تاکسی زرد، ۷۰ تاکسی ویژه حاشیه شهر و ۱۵۰ تاکسی بیسیم در بجنورد وجود دارد که نزدیک به ۵۰ درصد از ناوگان تاکسی‌رانی نیاز به نوسازی دارد.

انتهای پیام/ مرادی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.