نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس علمی فناوری | کد خبر: 24187
تاریخ انتشار: 1396/04/22 - 09:27:21

۴۰۰ پایگاه انتخاب رشته در خراسان شمالی آماده ارائه خدمات به دانش‌آموزان هستند

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان‌شمالی گفت: ۴۰۰ پایگاه انتخاب رشته در استان تجهیز و آماده ارائه خدمات به داوطلبان است.
۴۰۰ پایگاه انتخاب رشته در خراسان شمالی آماده ارائه خدمات به دانش‌آموزان هستند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، عباس سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار داشت: فعالیت پایگاه‌های انتخاب رشته‌های تحصیلی دانش‌آموزان از ۱۷ تیرماه جاری در استان آغازشده است و تا پایان روند انتخاب رشته دانش‌آموزان ادامه دارد.

سعیدی بابیان اینکه این پایگاه‌ها تحت نظارت آموزش‌وپرورش بسته به نیاز داوطلبان آماده ارائه خدمات هستند، افزود: مشاوران و کارشناس در این پایگاه هاکه تحت نظارت آموزش‌وپرورش برای ارائه خدمات و نحوه انتخاب رشته تحصیلی دانش‌آموزان با برگزاری دوره‌های آموزشی برای هدایت تحصیلی دانش‌آموزان تخصص‌های لازم را ارائه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امسال 11 هزار و 201 دانش‌آموز در استان مشمول انتخاب رشته هستند که از این تعداد 5 هزار و 225 نفر دانش‌آموز دختر و 5 هزار و 976 نفر دانش‌آموز پسر هستند.

وی تصریح کرد: به همه داوطلبان توصیه می‌شود که برای انتخاب رشته حتماً به پایگاه‌های تأییدشده از آموزش‌وپرورش مراجعه کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش استان بابیان اینکه هدایت تحصیلی و انتخاب رشته درست دانش‌آموزان در نقش بسیار مهمی در آینده و اشتغال آنان دارد، اظهار داشت: خانواده‌ها و دانش‌آموزان نسبت به هدایت تحصیلی درست و آگاهانه و متناسب با نیاز بازار کار و ظرفیت‌های استان توجه داشته باشند تا در آینده دانش‌آموزان برای یافتن شغل موردنظر خود دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.