نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 24241
تاریخ انتشار: 1396/04/25 - 09:15:25

بدعهدی استان گلستان برای تکمیل محور بجنورد به جنگل گلستان

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی از بدعهدی استان گلستان جهت تکمیل محور بجنورد به جنگل گلستان خبر داد.
بدعهدی استان گلستان برای تکمیل محور بجنورد به جنگل گلستان,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل از ایسنا، یزدان عنبری با اشاره به اینکه برای تکمیل این محور باید مقداری زمین که تحت کنترل محیط‌زیست است به‌منظور ایجاد پارکینگ و چند دوربرگردان اختصاص یابد، گفت: این زمین‌ها باید از سوی استان گلستان واگذار شود و این استان نیز قول همکاری را داده بود اما هنوز اقدامی در این خصوص انجام‌نشده است.

وی در پاسخ به این سؤال که رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست طی سفر به این استان در فروردین‌ماه سال جاری قول مساعد جهت واگذاری این زمین‌ها را داده بود؟ اظهار کرد: قول داده‌شده به‌صورت شفاهی بوده است.

عنبری بابیان اینکه روند ساخت این محور کند شده است، افزود: کمبود اعتبار یکی از عوامل اصلی این امر است.

وی ادامه داد: طی هفته گذشته پیگیری و مکاتبات لازم با مسئولان ذی‌ربط در تهران انجام‌شده و قول‌های مساعد و دستوراتی نیز برای اختصاص اعتبار انجام‌شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه طول این محور 143 کیلومتر است، افزود: از این مساحت تاکنون 55 کیلومتر زیر بار ترافیک رفته است.

وی بابیان اینکه طی سفر رئیس‌جمهور به این استان مصوب شد که مبلغ 165 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این محور اختصاص یابد، ادامه داد: باید این اعتبار از سال 94 تا 96 اختصاص یابد.

عنبری اظهار کرد: تاکنون از این میزان 67 میلیارد تومان اختصاص‌یافته و مابقی آن باقی‌مانده است و پیگیری‌ها برای جذب باقی‌مانده اعتبار در حال انجام است.

وی گفت: در حال حاضر 12 کیلومتر از محور بجنورد به جنگل گلستان آماده اجرای عملیات آسفالت است.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.