نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 24242
تاریخ انتشار: 1396/04/25 - 09:17:19

معاون عمرانی شهرداری بجنورد:

شهرداری تعهدی برای جابه‌جایی تیرهای برق غیرقانونی ندارد

معاون عمرانی شهرداری بجنورد گفت: شهرداری زیر بار پرداخت هزینه جابجایی تیرهای برقی که بدون مجوز کاشته شده‌اند، نمی‌رود.
شهرداری تعهدی برای جابه‌جایی تیرهای برق غیرقانونی ندارد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازایسنا، محمدعلی کشمیری با اشاره به اینکه مشکل جابجایی زیرساخت‌ها به‌خصوص تیرهای برق برای انجام پروژه‌های شهرداری در تمامی شهرهای کشور وجود دارد، افزود: بجنورد نیز یکی از این شهرهاست که البته مشکلات موجود در این رابطه در این شهر کمتر از شهرهای دیگر است.

وی ادامه داد: اخیراً مجلس شورای اسلامی مصوبه‌ای را به تصویب رسانده است که هزینه‌های جابجایی زیرساخت‌ها بر عهده خود شهرداری است.

کشمیری تصریح کرد: البته شهرداری نیز اعلام کرده است که این نهاد هزینه جابجایی تیرهایی را پرداخت خواهد کرد که مجوز جانمایی آن را به شرکت برق اعطا کرده است، و هیچ هزینه‌ای را بابت تیرهایی که بدون هماهنگی این نهاد در کوچه و خیابان کاشته شده است را پرداخت نخواهد کرد.

وی بیان کرد: طی سال گذشته با اجرای طرح کابل خود نگهدار توسط شرکت برق بسیاری از تیرهایی که مانع اجرای طرح‌های بازگشایی شهرداری بودند توسط این شرکت جابجا شدند.

به گفته این مقام مسئول در حال حاضر تیرهای کمی در سطح شهر هستند که پروژه‌هایی همچون بازگشایی خیابان‌ها را معطل در جابجایی گذاشته است.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.