نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 24247
تاریخ انتشار: 1396/04/25 - 09:51:47

سارقان ۸۰ میلیونی طلا و جواهرات در مانه و سملقان به دام پلیس افتادند

فرمانده انتظامی مانه و سملقان از دستگیری سه سارق طلا و جواهر به ارزش ۸۰ میلیون ریال درمانه و سملقان خبر داد.
سارقان ۸۰ میلیونی طلا و جواهرات در مانه و سملقان به دام پلیس افتادند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سرهنگ علی حسین رختیانی اظهار کرد: درپی تماس تلفنی اهالی یکی از روستاهای سطح حوزه استحفاظی مبنی بر سرقت طلا و جواهر بلافاصله اکیپ گشت بخش انتظامی سملقان به محل اعزام شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران با گشت زنی‌های نامحسوس در مناطق جرم خیز سه سارق غیربومی به هویت‌های معلوم را که با یک دستگاه خودرو پراید نوک‌مدادی در حال تردد بودند را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.

سرهنگ رختیانی با اشاره به اینکه در بازرسی از محل اختفای متهمان چهار رأس احشام سرقتی کشف شد، بیان کرد: متهمان جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی انتقال شدند.

وی گفت: با توجه به چهره‌نگاری صورت گرفته در راستای پرونده سرقت طلا و جواهرات و اظهارات شاکیه مبنی بر اینکه یکی از سارقان لهجه غیربومی داشت مظنونت مأموران به سه نفر سارق غیربومی بیشتر شده و با اقدامات علمی و تطبیق چهره‌نگاری سارقان توسط شاکیه مورد شناسایی کامل قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی مانه و سملقان با اشاره به اینکه در اقدامات فنی و علمی محرز شد سارقان زمان وقوع سرقت در محل حضور داشتند، بیان کرد: متهمان در بازجوئی‌های فنی و پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت طلا اعتراف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/پاک منظر 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.