نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24254
تاریخ انتشار: 1396/04/25 - 11:31:19

رقابت هیئت های ورزشی در "جام کرامت "

هیئت های ورزشی شهرستان بجنورد در دهه کرامت رقابتی ترتیب داده اند تا بانوان و آقایان در رشته های متعدد بتوانند فرصتی دوباره برای حضور در مسابقات ،ایجاد آمادگی ، انگیزه و نشاط و ... داشته باشند.
رقابت هیئت های ورزشی در

رقابت هیئت های ورزشی در "جام کرامت "

هیئت های ورزشی شهرستان بجنورد در دهه کرامت رقابتی ترتیب داده اند تا بانوان و آقایان در رشته های متعدد بتوانند فرصتی دوباره برای حضور در مسابقات ،ایجاد آمادگی ، انگیزه و نشاط و  ... داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، اعتبارات برای هیئت هایی که در این دهه مسابقات ورزشی برگزار می کنند در نظر گرفته شده و مسابقات با همکاری شهرداری و اداره ورزش بجنورد پیگیری می شود.

 

در اختتامیه این رقابت ها مراسمی در خور شأن هیئت ها برگزار می شود و با اهدای حکم و جوایز مسابقه خاتمه می یابد.

مسئول ورزش آقایان اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت:به مناسبت دهه کرامت  (3 تا 13 )مرداد ماه رشته های کشتی،کونگ فو،تنیس روی میز،تنیس خاکی،دارت،فوتوالی و همگانی در شهرستان بجنورد اعلام آمادگی کرده اند و تمامی هیئت ها می توانند در این دهه اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی داشته باشند.

 

 اختصاص سالن برای برگزاری مسابقات

رضا ابراهیمی تصریح داشت:اکثر رشته ها در سالن های اختصاصی خود و برای مابقی رشته هایی که سالن ندارند سالن  اختصاص داده خواهد شد.

به گفته ابراهیمی رقابتهای جام کرامت امسال برای نخستین بار برگزار شده است  و این رقابت ها به مناسبت ولادت امام رضا (ع)است.

 

رقابت های جام کرامت سبب رونق ورزش می شود

وی هدف این رقابت ها را رونق ورزش دانست و اعتقاد دارد اگر این رقابت ها دوره ای برگزار شود قطعا تمامی تیم ها همواره آمادگی لازم برای حضور در سایر مسابقات خواهند داشت.

رقابتهای جام کرامت امسال برای نخستین بار برگزار شده است  و این رقابت ها به مناسبت ولادت امام رضا (ع)است.

 

ابراهمی خاطر نشان کرد:اعتبارات مورد نیاز برای برگزاری این رقابت ها پیش بینی وتخصیص یافته است و به محض برگزاری مسابقات به هیئت هایی که در این دهه مسابقه برگزار می کنند تخصیص خواهد یافت.

مسئول ورزش آقایان اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد اظهار داشت: در اختتامیه این رقابت ها مراسمی در خور شان هیئت ها برگزار می شود و با اهدای حکم و جوایز مسابقه خاتمه می یابد.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.