نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24267
تاریخ انتشار: 1396/04/25 - 18:03:23

عباسی: بهترین استفاده را از اردوی ترکیه داشتیم؛

ردپای دوباره سردار در سیاه‌جامگان!

ردپای دوباره سردار در سیاه‌جامگان!,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان از احتمال حضور محمد رویانیان، مدیرعامل سابق پرسپولیس تهران به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه سیاه‌جامگان خبر داد.
«محمدرضا عباسی»، درباره شرایط تیم سیاه‌جامگان اظهار کرد: خوشبختانه اردوی خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم و توانستیم بهترین استفاده را از امکانات خوب این کمپ داشته‌ باشیم. اعتقاد دارم نتیجه این اردو تاثیر زیادی بر روی تیم خواهدداشت. خوشبختانه بعد از اردوی ترکیه، اردویی چند روزه در تهران داشتیم و دیدارهایی با تیم‌های پیکان، نفت مسجدسلیمان و ماشین‌سازی برگزار کردیم.

*سلیقه مربیان با یکدیگر فرق دارد
مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان تصریح کرد: استفاده از بازیکنان خراسانی، یکی از اهداف باشگاه در لیگ برتر است، اما سلیقه مربی‌ها با یکدیگر فرق دارد و طبیعی است که زمانی می‌توانیم به این مهم دست یابیم که سرمربی تیم نیز از چنین موضوعی استقبال کند. خوشحالم که با حضور اکبر میثاقیان، بازیکنان مشهدی زیادی در تیم داریم و امیدوارم این موضوع در ادامه به گونه‌ای رقم بخورد که با توجه به استعداد بالای مشهدی‌ها، این بازیکنان را به تیم‌های دیگر منتقل کنیم.
عباسی درباره بازیکن جدید خارجی تیمش‌ خاطرنشان کرد: این بازیکن دیشب به مشهد آمد و از دوشنبه در تمرینات تیم شرکت می‌کند. در حال حاضر سهمیه بزرگسال پر شده ولی در سهمیه زیر ۲۳ سال، دو جای خالی داریم.

*امکان افزودن یا حذف بازیکنان وجود دارد
او ادامه داد: تا زمانی‌که قراردادها در فدراسیون فوتبال ثبت نشده، امکان اضافه یا حذف بازیکن از لیست وجود دارد. ضمن اینکه امروز یکشنبه بازیکنان برای انجام تست‌های پزشکی به مجموعه ایفمارک می‌روند تا برای مسابقات لیگ برتر آماده شوند.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان درباره آماده شدن ورزشگاه امام رضا (ع) برای میزبانی از تیم‌های مشهدی در لیگ برتر عنوان کرد: با همراهی هاشمی‌جواهری از روزی که به ریاست تربیت‌بدنی آستان قدس منصوب شده، با حضور فتاحی، نماینده فدراسیون، بازدیدی از ورزشگاه امام رضا (ع) داشتیم. خوشبختانه مسئولان فدراسیون، ورزشگاه امام رضا (ع) را تایید کردند، با این حال در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم در این ورزشگاه میزبان رقابت‌های خانگی خود باشیم.

وی افزود: ورزشگاه امام رضا (ع) را به عنوان صحن ورزشی امام رضا (ع) تشبیه کرده‌ایم و مردم باید در این ورزشگاه، حرمت نام امام رضا (ع) را حفظ کنند تا فوتبال استان با هیچ ضرری روبه‌رو نشود. با شورای تامین جلسه خواهیم‌داشت و اگر تماشاچیان بتوانند قوانین را رعایت کنند، به احتمال خیلی زیاد بازی‌ها در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

عباسی در پایان درباره حضور رویانیان در برخی از جلسات تمرینی و دیدارهای دوستانه سیاه‌جامگان افزود: ایشان از گذشته با باشگاه سیاه‌جامگان همکاری داشته و در تمرینات تیم برای آمادگی در لیگ برتر هفدهم نیز حضور دارد. از اینکه بتوانیم از تجربیات رویانیان استفاده کنیم خوشحال می‌شویم. در حال حاضر تنها قصد رویانیان کمک به باشگاه سیاه‌جامگان است ولی در تلاشیم تا او را به عنوان عضو هیات مدیره این باشگاه منصوب نماییم.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.