نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 24275
تاریخ انتشار: 1396/04/26 - 09:09:38

فرماندار آشخانه:

پوشش تأمین اجتماعی امنیت کار را در کارگران افزایش می‌دهد

فرماندار آشخانه در بازدید از اداره تأمین اجتماعی مانه وسملقان گفت: وقتی نیروی کار تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار می‌گیرد احساس امنیت و خودباوری می‌کند که همین امر باعث تداوم کارگران در بازار کار می‌شود.
پوشش تأمین اجتماعی امنیت کار را در کارگران افزایش می‌دهد,

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، غلامرضا عوض زاده با حضور و بازدید از بخش‌های مختلف اداره تأمین اجتماعی شعبه مانه وسملقان اظهار داشت: تأمین اجتماعی به جامعه کار و کارگری هویت داده است و باعث رونق اقتصادی و افزایش بهره‌وری شده است.

عوض زاده افزود: تأمین اجتماعی باعث ایجاد انگیزه در نیروی کار و افزایش بهره‌وری میشود.

وی بخش عمده تولید در کشور را مدیون نیروی کار سالم عنوان کرد و گفت: تأمین اجتماعی همواره خدمات متنوعی را برای جامعه کار و کارگری کشور به ارمغان آورده است.

مدیر تأمین اجتماعی مانه وسملقان نیز با تقدیر از توجه همه نهادهای کشور به این سازمان در هفته گذشته بازدید فرماندار آشخانه از تأمین اجتماعی مانه وسملقان را عاملی برای بالا رفتن انگیزه کارکنان عنوان کرد.

رضا فیضی گفت: در هفته گذشته به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، شعبه مانه وسملقان کانون توجه مدیران ادارات و کارآفرینان شهرستان آشخانه جهت بازدید از این اداره بوده است.

وی گفت: روز جمعه نیز طبق هماهنگی‌های انجام‌شده با امام‌جمعه آشخانه و حضور حداکثری کارکنان این شعبه در نماز جمعه بروشورهای تبلیغاتی این سازمان به‌منظور بالا بردن آگاهی مردم از خدمات تأمین اجتماعی بروشورهای تبلیغاتی بین نمازگزاران توزیع شد.

فیضی همچنین گزارش جامعی از فعالیت‌ها و عملکرد شعبه مانه وسملقان را برای فرماندار آشخانه تشریح کرد.

وی خواستار همکاری بیشتر فرمانداری و همه ادارات و دستگاه‌ها با تأمین اجتماعی شد، تا همه مردم بخصوص کارگران بتوانند از خدمات تأمین اجتماعی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ فروغی مهر


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.