نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24284
تاریخ انتشار: 1396/04/26 - 10:31:50

بهره برداری از پیست تارتان به زودی .....

با افتتاح استادیوم 15 هزار نفره 19 مهر زمزمه های بهره برداری از پیست تارتان نیز به گوش می رسید و مسئولان طبق وعده های همه ساله خود قول ساخت این پیست را نیز می دادند.
بهره برداری از پیست تارتان به  زودی .....,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، مدیر کل سابق ورزش و جوانان پیش از این قول های بسیاری مبنی بر بهره برداری از این پیست داد و اظهار داشت:تجهیزات لازم برای نصب این پیست خریداری شده و به محض مساعد شدن آب و هوا نصب خواهد شد البته این وعده مربوط به اوایل اردیبهشت ماه بود و تمامی دوومیدانی کاران وعلاقمندان این ورزش چندین ماه دیگر نیز همچون سال های گذشته صبر کردند و در نهایت به فصل تابستان که رسید سرپرست ورزش و جوانان قول بهره برداری این پیست در اواخر مرداد ماه را داد.

دوومیدانی کاران در گفت و گو با اتفاقیه بارها از مشکلات خود گفتند،از آسیبی که زمین خاکی در استادیوم تختی به آنها وارد آورده و از شرایط تمرینی نا مناسبی که فرصت تمرین مستمر را از آنها گرفته و .....

آسیب دوومیدانی کاران در دوره تمرین در پیست خاکی زیاد است و همین امر سبب می شود در بسیاری از رقابت ها به دلیل آسیب دیدگی و یکسان نبود شرایط تمرین و مسابقه شاهد کسب نتیجه مطلوب نباشیم.

دومیدانی کاران  استان به رغم نداشتن پیست تارتان و تمرین در پیست خاکی همواره در رقابت های متعدد صاحب عنوان بودند و سال هاست که مسئولان قول ساخت پیست تارتان را می دهند و سبب دلخوشی آنها می شوند گرچه این دلخوشی به گفته دبیر هیئت دوومیدانی استان 16 سال است که گریبان این هیئت را فرا گرفته اما این بار با افتتاح استادیوم 15 هزار نفره گویا شرایط برای تحقق آن مهیا می شود.

علی اصغر صابری در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار می کند:شرایط تمرین در پیست تارتان با پیست خاکی تفاوت های بسیاری دارد.

به گفته وی آسیب دوومیدانی کاران در دوره تمرین در پیست خاکی زیاد است و همین امر سبب می شود در بسیاری از رقابت ها به دلیل آسیب دیدگی و یکسان نبود شرایط تمرین و مسابقه شاهد کسب نتیجه مطلوب نباشیم.

سرپرست ورزش و جوانان قول بهره برداری از پیست تارتان اواخر مرداد ماه را می دهد.

شرایط تمرین در پیست تارتان با پیست خاکی تفاوت های بسیاری دارد.

محمد حسین احمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از روند تکمیل پیست تارتان مجموعه 15 هزار نفری بجنورد بازدید کرد و گفت: روند آماده سازی زیر ساخت پیست تارتان در مجموعه نوزدهم مهر بجنورد آغاز شده است و به زودی به پایان خواهد رسید.

وی در خصوص زمان بهره برداری نهایی این پیست نیز خاطر نشان کرد: مواد اولیه نصب پیست تارتان در حال حاضر خریداری شده و تا پایان مرداد ماه شاهد بهره برداری از پیست تارتان این مجموعه خواهیم بود.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.