نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 24383
تاریخ انتشار: 1396/04/31 - 15:59:46

درحاشیه کلنگ زنی 9 پروژه عمرانی در حاشیه مشهد مطرح شد؛

اقدامات درخشان دولت برخلاف گفته های شهردار

استاندار خراسان رضوی گفت: عملیات اجرایی 9 پروژه شامل یک مرکز جامع سلامت، یک سالن ورزشی، یک خانه محله و 6 مدرسه با بودجه‌ای بالغ بر 15 میلیارد تومان در حاشیه شهر مشهد آغاز شده است.
اقدامات درخشان دولت برخلاف گفته های شهردار,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ صبح جمعه 30 تیرماه، عملیات اجرایی 9 پروژه عمرانی در حاشیه شهر مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی، فرماندار مشهد، منتخبین شورای شهر پنجم مشهد و برخی مدیران استانی آغاز شد؛ در حاشیه این مراسم استاندار خراسان رضوی با بیان این که این 9 پروژه شامل یک مرکز جامع سلامت، یک سالن ورزشی، یک خانه محله و 6 مدرسه است بیان کرد: در این راستا یک سالن ورزشی با مساحت 2 هزار و 570 متر مربع با اعتبار بالغ بر 1 میلیارد تومان و مرکز جامع سلامت با زیربنای 990 متر مربع در سه طبقه و با اعتبار بالغ بر 1 میلیارد تومان در حاشیه شهر مشهد ساخته می شود.

وی با بیان این که امروز در خراسان رضوی همانند تمام کشور آغاز و پیشرفت طرح‌های جدید عمرانی در حال پیگیری است ادامه داد: مجموع بودجه این پروژه‌ها در حاشیه شهر بالغ بر 15 میلیارد تومان است.

علیرضا رشیدیان با اشاره به اهمیت توسعه متوازن شهر و گسترش عدالت اجتماعی افزود: رفع محرومیت از مناطق حاشیه شهر از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است که با اجرای پروژه‌های عمرانی مختلف آغاز شده است.

استاندار خراسان رضوی گفت: در دولت یازدهم 2 هزار و 650 میلیارد ریال به طرح‌ها و پروژه‌های حاشیه شهر مشهد اختصاص یافته است..
وی اظهار کرد: در مجموع برای اعتبارات مزبور، 65 پروژه عمرانی در حاشیه شهر مشهد تعریف شده که از این تعداد قرارداد 58 پروژه با پیمانکار منعقد شده است.

استاندار خراسان رضوی پروژه‌هایی که قرارداد آنها با پیمانکار منعقد شده را شامل روشنایی و برق رسانی، احداث بوستان، سالن ورزشی، خانه محله، کتابخانه، مدرسه و پروژه های آب و فاضلاب ذکر کرد و گفت: هزار و 35 میلیارد ریال برای این پروژه ها اختصاص یافته است.
 

انتهای پیام/ مرتضی عنایتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.