نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 24443
تاریخ انتشار: 1396/05/03 - 08:55:55

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی:

مسیر ارتباطی گلستان به خراسان شمالی کوتاه‌تر می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد طرحی به دولت خبر داد که با اجرای آن، مسیر ارتباطی گلستان به خراسان شمالی حداقل ۱۰۰ کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود.
مسیر ارتباطی گلستان به خراسان شمالی کوتاه‌تر می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، هادی قوامی در گفتگو با خبرنگارما اظهار کرد: طرحی به دولت پیشنهادشده است که در صورت موافقت و اجرای آن، مسیر ارتباطی سه استان گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی کوتاه‌تر می‌شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به دلیل سیلاب و مشکلات زیست‌محیطی که جاده جنگل گلستان دارد، این طرح به دولت ارائه‌شده است.

وی عنوان کرد: هدف از اجرای این طرح، احداث جاده آزادشهر، جاجرم، اسفراین، قوچان و مشهد است که بر این اساس حداقل ۱۰۰ کیلومتر مسیر ارتباطی سه استان گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی کاهش می‌یابد.

وی بابیان اینکه مجمع نمایندگان استان‌های گلستان و خراسان شمالی این طرح را پیشنهاد داده‌اند، گفت: با اجرایی شدن این طرح، ارتباط جنگل گلستان به مشهد مقدس از جنوب استان خراسان شمالی تسهیل می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی با تأکید بر اجرایی شدن محور چهار بانده جنگل گلستان به بجنورد و تکمیل این محور، اظهار کرد: این طرح باید تأمین اعتبار و تکمیل شود.

قوامی همچنین از اختصاص اعتبار ۳۰۰ میلیون دلاری برای پروژه راه‌آهن بجنورد-اسفراین خبر داد و بیان کرد: این اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به‌زودی تزریق می‌شود.

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.