نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس مذهبی | کد خبر: 24507
تاریخ انتشار: 1396/05/05 - 09:59:45

اعزام اولین کاروان حج از خراسان شمالی، ۱۹ مردادماه

مسئول روابط عمومی حج و زیارت خراسان شمالی از اعزام اولین کاروان حج از خراسان شمالی به سفر حج تمتع در 19 مردادماه خبر داد
اعزام اولین کاروان حج از خراسان شمالی، ۱۹ مردادماه,

و گفت: در سفر حج تمتع امسال هشت کاروان زائر از خراسان شمالی اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل از عصر اترک، محمدرسول شجاع اظهار کرد: امسال هزار و 85 زائر از خراسان شمالی برای سفر حج تمتع اعزام خواهند شد که 523 نفر از این زائران زن و 562 نفر نیز مرد هستند.

شجاع همچنین افزود: این زوار خانه خدا در قالب هشت کاروان اعزام خواهند شد که دو کاروان متشکل از زوار اهل سنت و شش کاروان نیز متشکل از زوار تشیع هستند.

وی در ادامه با اعلام اینکه اولین اعزام زائران حج تمتع امسال 19 مردادماه خواهد بود، گفت: در 19 مردادماه سه کاروان، در 21 مردادماه یک کاروان، در 22 مردادماه یک کاروان، در 23 مردادماه دو کاروان و در 28 مردادماه نیز یک کاروان به این سفر اعزام می‌شوند.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که در سفر حج تمتع امسال آیا زائران ملزم به بستن مچ‌بند الکترونیکی هستند یا خیر؟ عنوان کرد: در سفرهای گذشته، زائران از کارت شناسایی استفاده می‌کردند و در سفر امسال آنان مچ‌بند الکترونیکی به دست خود می‌بندند.

شجاع بابیان اینکه مچ‌بندها و نرم‌افزار این مچ‌بندها در داخل ایران تولید و تهیه‌شده است و به سفارش سازمان حج و زیارت کشور استفاده خواهد شد، گفت: این مچ‌بندها حاوی اطلاعات شخصی، پزشکی و کاروانی زائران است که این زائران قابل‌شناسایی باشند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.