نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 24523
تاریخ انتشار: 1396/05/05 - 16:09:35

دبیر و سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

استفاده از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای اجرای خطوط قطارشهری

استفاده از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای اجرای خطوط قطارشهری,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، دبیر و سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: عزمی جدید و جدی برای استفاده از سرمایه گذاران خارجی و داخلی برای اجرای خطوط قطارشهری این شهر در مدیریت شهری آینده وجود خواهد داشت.

محمدرضا حیدری در جریان بازدید از کمربند سبز جنوبی و همچنین خط 2 و 3 قطارشهری مشهد با تقدیر از همه تلاش گران در این دو حوزه مهم و اساسی افزود: اجرای پروژه قطارشهری با استفاده از منابع اوراق مشارکت به دلیل هزینه ای که در زمان بازگرداندن آن به شهر تحمیل می شود، کار را سخت می کند و در این زمینه بهترین روش استفاده از سرمایه های داخلی و خارجی برای تسریع در انجام چنین پروژه هایی است.

وی با بیان این که اتمام پروژه های نیمه تمام شهری در اولویت شورای اسلامی پنجم قرار دارد، ادامه داد: بر اساس برنامه ای که مصوب دولت است، توسعه خطوط قطارشهری متناسب با پیشرفت هر کدام از خطوط می باشد و در همین راستا تمام تلاش خود را می کنیم که این پروژه ها با سرعت هرچه زیادی به سرانجام برسند.

دبیر و سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد با تقدیر از دست اندرکاران حوزه فنی و عمران و قطارشهری این شهر که گام های بسیار ارزنده ای را در این حوزه رقم زده اند، متذکرشد: کار در عمق 40 متری زمین بسیار دشوار است که این روزها شاهد فعالیت های گسترده ای در این بخش هستیم.

وی همچنین به بازدید منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد از پروژه کمربند سبز جنوبی این شهر اشاره کرد و یادآورشد: در حوزه کمربند سبز جنوبی شهر مشهد اقدامات بسیار ارزشمندی از شورای اول تا کنون صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: شهرداران از گذشته تا کنون نیز نقش بسیار مهمی را در خصوص کمربند سبز مشهد به عنوان تنفس گاه شهر بر عهده داشته اند هرچند که این کمربند نیازمند سرمایه گذاری و توجه بیشتر است.

دبیرو سخنگوی منتخبین پنجمین دوره شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه باید از اقدامات ارزشمند مسئولان دادگستری خراسان رضوی در خصوص جلوگیری از تصرف اراضی دولتی نیز تقدیر و تشکر کرد، گفت: باید این مسیر در خصوص رفع تصرف اراضی دولتی ادامه یابد تا این اراضی به کمربند سبزجنوبی متصل شوند و در این زمینه باید همه مسئولان حساسیت لازم را داشته باشند.

حیدری با بیان اینکه اولویت اصلی دستگاه های مختلف دولتی و غیردولتی توجه به کمربند سبز جنوبی است، اظهار کرد: ضروری است که منافع بلند مدت به منافع کوتاه‌مدت ترجیح داده شود.

وی با اشاره به اینکه احداث پروژه‌های مختلف برای استفاده مردم در کمربند سبز جنوبی ضروری است، یادآور شد: در شورای پنجم در تلاش هستیم همچون گذشته به کمربند سبز جنوبی توجه شود و در این زمینه باید پروژه هایی تعریف شود تا مردم از آن ها استفاده کنند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.