نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 24543
تاریخ انتشار: 1396/05/07 - 09:38:49

کاهش 100 درصدی متوفیان تصادفات درون‌شهری در شیروان

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از کاهش 100 درصدی متوفیان تصادفات درون‌شهری در تیرماه 96 نسبت به مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.
کاهش 100 درصدی متوفیان تصادفات درون‌شهری در شیروان,

کاهش 100 درصدی متوفیان تصادفات درون‌شهری در شیروان

 فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از کاهش 100 درصدی متوفیان تصادفات درون‌شهری در تیرماه 96 نسبت به مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سرهنگ"مسعود وحیدی" گفت: در تیرماه 96 نسبت به مشابه سال قبل کاهش 75 درصدی خسارتی تصادف درون‌شهری را داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه عدم توجه به جلو، سرعت و سبقت غیرمجاز، عدم رعایت حق تقدم در هنگام گردش، از مهم‌ترین دلایل تصادفات است، افزود: میزان فوتی تصادفات درون‌شهری در تیرماه 96 نسبت به سال گذشته 100 درصد کاهش دارد.

این مقام انتظامی با اشاره به تعطیلات تابستانه و افزایش سفرها، اظهار داشت: در تیرماه 96 نسبت به سال گذشته میزان خسارتی تصادفات برون‌شهری 32 درصد و میزان متوفیان تصادفات برون‌شهری 25 درصد کاهش دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان با تأکید بر رعایت ایمنی به تمام رانندگان خاطرنشان کرد: امیدواریم با رعایت همه نکات ایمنی در رانندگی روزهای پرتردد تابستان را بدون حادثه سپری کنیم.

وحیدی همچنین از توقیف 390 دستگاه موتورسیکلت متخلف در تیرماه 96 در این شهرستان خبر داد و گفت: به‌منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و ترافیکی، طرح برخورد با موتورسواران متخلف در سطح شهر توسط مأموران انتظامی شهرستان شیروان اجرا شد.

وی بابیان اینکه اجرای طرح با حضور پلیس‌های تخصصی در قالب 5 تیم در سطح شهرستان شیروان به اجرا گذاشته شد، افزود: در این راستا تعداد 390 دستگاه موتورسیکلت متخلف در تیرماه 96 به علت نداشتن گواهینامه، مدارک و مزاحمت راهی پارکینگ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان به دغدغه پلیس برای تأمین امنیت و آرامش شهروندان اشاره و تصریح کرد: در این راستا 162 دستگاه موتورسیکلت به علت نداشتن کلاه ایمنی نیز اعمال قانون شدند.

سرهنگ وحیدی در پایان به تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس تأکید کرد و اظهار داشت: پلیس مقتدرانه با هرگونه تخلف، جرم و هنجارشکنی در سطح جامعه برخورد می‌کند.

انتهای پیام/حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.