نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 24571
تاریخ انتشار: 1396/05/08 - 10:05:21

توضیحات دادستان بجنورد درباره پسر شیشه‌ای که پدرش را کشت

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد با اشاره به پرونده قتل پدر بجنوردی از سوی فرزند 36 ساله‌اش گفت: این قتل فجیع که در جمعه‌شب رخ‌داده بود، قاتل توسط عوامل پلیس دستگیر شد.
توضیحات دادستان بجنورد درباره پسر شیشه‌ای که پدرش را کشت,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، مسلم محمدیاران در جمع شماری از خبرنگاران در محل دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد بابیان اینکه پرونده قتل پدر از سوی پسر شیشه‌ای در دادسرای مرکز استان تشکیل‌شده است تصریح کرد: قاتل این پرونده که مجرد بوده اعتیاد به مواد مخدر صنعتی شیشه داشته که دست به این جنایت زده است.

وی بابیان اینکه اکنون بازجویی از قاتل توسط پلیس در حال انجام است گفت: قاتل در اظهارات اولیه مدعی شده که از سوی پدرش بی‌توجهی شده و طردشده است.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد با یادآوری اینکه اعتیاد به مواد مخدر از علل بروز قتل به شمار می‌رود بر لزوم توجه بیش‌ازپیش به موضوع پیشگیری از اعتیاد در جامعه به‌منظور جلوگیری از بروز حوادث مشابه تلخ تأکید کرد.

گفتنی است، قتل پدر 63 از سوی پسر 36 در خیابان 17 شهریور روی‌داده که در این جنایت پدر خانواده براثر ضربات چاقو فرزندش از پای درآمد.

 

درخواست اشد مجازات برای سارقان منازل بجنورد از سوی دادستانی

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد در ادامه این نشست خبری با اشاره به دستگیری اخیر سه نفر از سارقان کوه دشتی گفت: دادستانی درخواست اشد مجازات برای سارقان منازل بجنورد را دارد.

وی با یادآوری اینکه اخیراً سارقان منازل شهروندان بجنورد از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند تصریح کرد: این افراد که خارج از استان بوده و احتمال سرقت در سایر استان‌ها نیز وجود داشته که اکنون در اختیار پلیس قرار داشته و در حال بازجویی هستند.

محمدیاران، اعتراف این سارقان به 14 فقره سرقت عموماً در شهرک امام خمینی و ویلا شهر را برشمرد و افزود: این سرقت‌ها شامل سرقت طلا، اشیای گران‌بها، لوازم منزل بوده است و منزل اجاره‌ای آنان که دریکی از محلات حاشیه‌ای شهر بوده شناسایی و اقلام مال‌باختگان کشف شد.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب بجنورد این سارقان در انجام اقدامات مجرمانه خود پس از شناسایی واحدهای مسکونی اقدام به سرقت از منزل و بعضاً تخریب درب منازل مالباختگان می‌کردند.

وی بیان داشت: با توجه به نحوه سرقت‌های انجام‌شده از سوی این سارقان و از سوی تعدد شاکیان، ازاین‌رو دادستانی درخواست اشد مجازات را برای این سارقان داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد در پاسخ به پرسش خبرنگار اتفاقیه در خصوص آخرین وضعیت پرونده جان باختن دختر حصار گرمخانی هم گفت: متهمان این پرونده در اختیار پلیس قرار داشته و پرونده در مراحل تکمیلی است و خانواده دختر هم شکایتی را ارائه کرده است.

وی درباره خبری مبنی بر مسمومیت شماری از شهروندان دریکی از تالارهای شهر به خاطر صرف غذا گفت: دادستانی این موضوع را با جدیت پیگیری و با خاطیان برخورد قانونی خواهد داشت.

محمدیاران همچنین بر لزوم توجه به ضوابط و مقررات و پرهیز از انجام بعضاً اقدامات خلافشان در برخی تالارها تأکید کرد.

انتهای پیام/ منصوری


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.