نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 24598
تاریخ انتشار: 1396/05/09 - 10:13:31

طی یک هفته آینده قیمت مرغ کاهش می‌یابد

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: افزایش قیمت گوشت مرغ در تابستان امسال به علت کاهش جوجه ریزی در واحدهای مرغداری استان است.
طی یک هفته آینده قیمت مرغ کاهش می‌یابد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه،  حضرت قلی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه اظهار داشت: نوسان و افزایش قیمت گوشت مرغ در استان ناشی از بالا بودن دمای هوا و جوجه ریزی کم توسط واحدهای مرغداری‌ها است که پیش‌بینی می‌شود، طی یک هفته آینده قیمت مرغ کاهش یابد.

حیدری افزود: مردم هرسال به علت افزایش دما با نوسان قیمت گوشت مرغ مواجه می‌شوند و که یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت گوشت مرغ را می‌توان حضور مسافران در استان ذکر کرد که بر روی افزایش قیمت مرغ تأثیرگذار است و این مشکل از اوایل فصل پاییز به‌تدریج حل می‌شود.

وی بابیان اینکه عرضه مرغ منجمد در فروشگاه‌های تحت پوشش در استان انجام می‌شود، افزود: علی‌رغم اینکه گوشت منجمد ازلحاظ وزنی، کیفیت و سلامت از گوشت گرم نیز بهتر است اما متأسفانه استقبال از گوشت منجمد در استان پایین است.

وی بابیان اینکه گوشت قرمز منجمد در حال حاضر باقیمت ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۲۲ تن مرغ منجمد و ۲۴ تن گوشت قرمز منجمد توزیع‌شده است.

انتهای یپام/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.