نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 24662
تاریخ انتشار: 1396/05/11 - 12:29:52

مسئول موکب‌های ستاد اربعین خراسان‌شمالی:

موکب‌های خراسان‌شمالی در اربعین امسال شناسنامه‌دار می‌شوند

موکب‌های خراسان‌شمالی در اربعین امسال شناسنامه‌دار می‌شوند,
مسئول موکب‌های ستاد اربعین خراسان‌شمالی گفت: همه موکب‌ها در اربعین سال ۹۶ با شناسنامه و هیئت‌امنای مشخص خدمت‌رسانی می‌کنند.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازتسنیم، حسینعلی محمدی اظهار داشت: با توجه به حساسیت‌های خدمات‌رسانی در ایام اربعین حسینی، همچنین ایجاد هماهنگی‌های بیشتر با دولت عراق، مقرر شده همه مواکب در ایام اربعین با شناسنامه مشخص فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: در همین راستا امسال نیز موکب اصحاب خراسانی٬ با حضور گروه‌های مردمی از شهر‌های استان خراسان‌شمالی٬ برای پذیرایی از زائران هم‌استانی در کربلای معلی و مرز مهران آمادگی لازم را ایجاد کرده‌اند.

مسئول موکب‌های ستاد اربعین خراسان‌شمالی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی موکب‌ها در ایام اربعین افزود: مهمترین اولویت موکب‌ها در اربعین حسینی انجام فعالیت‌های فرهنگی و بصیرتی است و در این راستا در هر موکب گروهی از روحانیون و جوانان علاقه‌مند به مسائل فرهنگی٬ در عتبات عالیات حضور پیدا کرده و به ارائه خدمات فرهنگی می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: شناسنامه‌دار شدن موکب‌ها در ایام اربعین علاوه بر ایجاد ظرفیت‌های بیشتر و استفاده از امکانات کشور میزبان می‌تواند در هماهنگی بین مسئولان موکب و مسئولان عراقی موثر باشد.

مسئول موکب اصحاب خراسانی ضمن تأکید بر ایجاد سامانه‌ اربعین و ثبت و ضبط اطلاعات موکب‌ها در این سامانه گفت: موکب‌ها بعد از گرفتن یک کد مشخص از ستاد اربعین که زیرنظر وزارت کشور فعالیت می‌کند٬ در عراق و ایران به راحتی قابل شناسایی، کنترل و ساماندهی می‌شوند.

وی افزود: در حال حاضر نمایندگانی از بخش‌ها و اقشار مختلف مردم جهت عضویت در هیئت امناء موکب‌های استان خراسان‌شمالی مشخص شده‌اند و در حال نیازسنجی موکب‌ها برای اعلام عمومی و جذب کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.