نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24778
تاریخ انتشار: 1396/05/16 - 10:23:42

بوکسور های خراسان شمالی در راه فستیوال کشوری نونهالان

بوکسور های  خراسان شمالی در راه فستیوال کشوری نونهالان ,
دبیر هیئت بوکس شهرستان بجنورد گفت:مسابقات انتخابی نونهالان جهت اعزام به مسابقات بوکس نونهالان کشوری در همدان در خانه بوکس بجنورد برگزارشد.
 
مهدی عباس آبادی اظهار داشت:در این رقابت ها 13 بوکسور حضور داشتند و 4 نماینده از اسفراین،2 نماینده از شیروان و 7 نماینده از بجنورد متولدین سال های 84 و 85 در وزن های 22 کیلوگرم تا مثبت 75 کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
عباس آبادی تاکید کرد:رقابت های این دوره از کیفیت بهتری برخوردار بود که نشان از پیشرفت بوکس پایه در این استان است.
 
به گفته وی  در بازی اول محمدرضاقهرمانلو از شیروان مغلوب علی رضامحمدنیا از بجنورد شد. در بازی دوم امیرحسین حسینی معصوم از بجنورد بر امیرحسین باهمت از اسفراین غلبه کرد، دربازی سوم سینا فیروزه از بجنورد پوریا کریمان از شیروان را از پیش رو برداشت ،دربازی چهارم فرزاد جعفری از اسفراین بازی را به یاسین اصغری از بجنورد واگذارکرد، دربازی پنجم مهدی علی  آبادی از بجنورد با بازی زیبای خود بر ابوالفضل خیرآبادی از اسفراین غلبه کرد و در بازی ششم آرش شاهمرادی از بجنورد ابوالفضل هاتمی از اسفراین  را مغلوب کرد .برنده بازی اول علی رضا محمدنیا از بجنورد با اختلاف نزدیک بوکسور هم باشگاهی خودش مرزی را از پیش رو برداشت.
 
به گفته وی مهدی عباس آبادی،کمیل قدوسی،ابوالفضل سرحدی و بهمنش قضاوت این دیدار ها را بر عهده داشتند.
 
وی تاکید کرد:خراسان شمالی تنها دارای دو سهمیه است و مهدی علی آبادی و امیر حسین حسینی معصوم جواز ورود به فستیوال کشوری  نونهالان همدان را کسب کردند.
وی افزود: فستیوال کشوری  نونهالان در همدان ۱۷مرداد برگزارمی شود و مجیدحصاری مربی تیم اعزامی است.
 
انتهای پیام/وحدانی
 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.