نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24786
تاریخ انتشار: 1396/05/16 - 15:59:08

نمی‌توانم بازیکنم را اخراج کنم؛

مهاجری: خطاها را نادید بگیریم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود!

 مهاجری: خطاها را نادید بگیریم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود!,

سرمربی تیم فوتبال پدیده می گوید از کمیته محترم داوران می‌خواهم یک داور با تجربه برای دیدار ما و نفت آبادان بگذارد تا شائبه‌ای ایجاد نشود. «رضا مهاجری» در خصوص برتری پرگل تیمش مقابل سپاهان و اتفاقات درون این مسابقه صحبت‌هایی را انجام داد که در ادامه می خوانید.

*چطور شد که 4 گل به سپاهان زدید؟
خوشبختانه روز خوب پدیده رقم خورد و خودتان می‌دانید که سپاهان تیمی بسیار خوب و حرفه‌ای است و نفرات بزرگی را برای این فصل جمع کرده و سابقه سپاهان نشان می‌دهد که آن‌ها همیشه مدعی قهرمانی هستند. این موضوع انگیزه ما را مضاعف کرد و خوشبختانه بازیکنانم درک کردند که کوچکترین اشتباهی موجب تنبیه ما می‌شود. حالا هم بازی تمام شده و به تاریخ پیوسته و برای مسابقه بعد آماده می‌شویم.

*ظاهراً تیمتان از شرایط بدنسازی خارج شده است.
همین طور است. ما مسابقات را با حداقل مصدوم آغاز کردیم و فقط بابک حاتمی دچار مصدومیت شد که آن هم در یک برخورد ساده بود. اگر دقت کنید همه تیم‌ها مسابقات را با چند مصدوم آغاز کردند ولی ما شرایطمان خیلی خوب است، حاتمی هم تا امروز قرار است از پایش عکس بگیرند ولی فعلاً این بازیکن را در اختیار نداریم.

*ظاهراً در جریان بازی با سپاهان بحثی بین خانزاده و تقوی اتفاق افتاده و گفته می‌شود قرار است مدافع تیمتان را اخراج کنید.

اصلاً چنین بحث‌هایی نیست. من که نمی‌توانم بازیکن را اخراج کنم و اگر هم بی‌انضباطی باشد بازیکن در اختیار باشگاه قرار می‌گیرد و کمیته انضباطی در مورد او تصمیم خواهد گرفت. خانزاده با باشگاه پدیده قرارداد بسته و هرجا که مربی صلاح بداند بازی می‌کند. ما نه قول فیکس بودن به کسی داده‌ایم و نه از این مباحث در تیممان داریم. بازیکن باید زحمت بکشد و حقوقش را بگیرد و اگر قرار باشد بازیکنی تخطی کند و ما نادیده بگیریم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. این بحثی که شما می‌گویید در جریان بازی رخ داده را ندیدم اما قطعاً با هر دو نفر صحبت می‌کنم تا ببینم جریان چه بوده است اما این ها حواشی است که بعد از برد باید منتظر آمدنش باشیم و من زیاد از این موضوعات تعجب نمی‌کنم.

*هفته آینده با نفت آبادان بازی دارید و در هفته گذشته فراز کمالوند به داوری بازی با سایپا خیلی اعتراض داشت. فکر نمی‌کنید این موضوع روی قضاوت هفته آینده تاثیر بگذارد؟

بدون شک من سرمربی باید از حق تیمم دفاع کنم اما نمی‌توانم زود قضاوت کنم. قطعاً از کمیته داوران می‌خواهم که یک داور با تجربه برای مسابقه هفته آینده بگذارد تا شائبه ایجاد نشود تا آنجا که من می‌دانم کارشناسان داوری بازی سایپا و نفت اعلام کردند مشکلی در این مسابقه وجود نداشته و این موضوع در تلویزیون هم آنالیز شده. اگر داور اشتباه کند یا باید با او برخورد شود و اگر تیمی هم روی داوری فشار وارد می‌کند باید با او هم برخورد لازم صورت بگیرد ولی انتظار من این است که یک داور با تجربه برای مسابقه ما و نفت آبادان انتخاب شود.

*بازی با نفت را چطور می‌بینید؟
ما کار سختی داریم چون نفت آبادان تیم پر مهره‌ای است و درست است که هفته گذشته باخت ولی مقابل استقلال نشان داد تیم خوبی است ضمن آنکه ما با هوای آبادان هم باید بجنگیم و در واقع با 2-3 جبهه باید رقابت کنیم.

*به عنوان سوال پایانی حتماً باید از خط حمله تیمتان راضی باشید.
زود است که بخواهیم در این مورد نظر بدهیم اما بازیکنان نشان دادند که آرام آرام به غالب تاکتیکی ما می‌خورند. تیم ما نسبت به سال قبل 5 تغییر داشته و زمان می‌برد تا بچه‌ها به هم عادت کنند ولی وقتی سپاهان را با 4 گل می‌بریم این امیدواری به وجود می‌آید که بازیکنان به درک متقابل نسبت به هم رسیده ‌اند.
 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.