نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24803
تاریخ انتشار: 1396/05/17 - 10:01:40

رقابت بانوان در نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی "فراغت بانوان در ورزش"

رقابت بانوان در نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی "فراغت بانوان در ورزش"برای نخستین بار در سالن شهدای فرهنگی شهرستان بجنورد در حالی برگزار شد که بیش از ۱۰۰ ورزشکار در رده های سنی ،نونهال،نوجوان،جوان و بزرگسال با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، مسئول ورزش بانوان شهرستان بجنورد در حاشیه برگزاری این جشنواره در گفت و گو با خبرنگار اتفاقیه اظهار داشت:این جشنواره در رشته های طناب زنی،بومی و محلی،دارت،بدمینتون و بسکتبال برگزار شد.

نعیمه ایزدپناه تصریح کرد:گروه نخست با امتیاز ۴۷۵ به نمایندگی نوشین احمد زاده،گروه دوم با امتیاز ۴۷۳ امتیاز به نمایندگی الهام رضایی و گروه سوم با امتیاز ۴۲۵ امتیاز به نمایندگی ملیحه حسن پور عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.

 

ترویج ورزش در بین بانوان

ایزدپناه هدف برگزاری این جشنواره را ترویج ورزش در بین بانوان شهرستان بجنورد دانست.

به گفته وی استقبال از این جشنواره می توانست بهتر از این  باشد چرا که به دلیل مشکل اعتبارات اطلاع رسانی محدودی انجام گرفت و همین امر سبب استقبال کمتر بانوان شد که دلیل ان بی اطلاعی از جشنواره بود.

استقبال از این جشنواره می توانست بهتر از این  باشد چرا که به دلیل مشکل اعتبارات اطلاع رسانی محدودی انجام گرفت و همین امر سبب استقبال کمتر بانوان شد.

ایزدپناه اظهار داشت:قضاوت دیدار ها بر عهده نماینده هییت های همگانی،بسکتبال،بدمینتون،روستایی عشایری و بومی و محلی است.

 

برگزاری ایستگاه سلامت در حاشیه برگزاری جشنواره

وی همچنین از برگزاری ایستگاه سلامت در حاشیه جشنواره توسط هیئت پزشکی ورزشی خبر داد و افزود:در این ایستگاه تست سلامت انجام گرفت و ورزشکاران از نظر فشار خون،قند خون،قد و ورزش غربالگری شدند.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.