سرویس اقتصادی | کد خبر: 24809
تاریخ انتشار: 1396/05/17 - 15:10:25

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی:

پدیده، راهی به جز تکمیل و بهره‌برداری ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: پدیده هیچ راهی به غیر از تکمیل و بهره برداری ندارد و باید با افزایش اعتماد عمومی و صبر سهامداران به نتیجه برسد.
پدیده، راهی به جز تکمیل و بهره‌برداری ندارد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، محمد مهدی مروج‌الشریعه دربازدید از پروژه‌های شرکت پدیده افزود: آغاز پروژه پدیده در توسعه گردشگری و افزایش زمان ماندگاری زائران در استان موثر و توسعه اقتصادی استان را به همراه دارد.

وی گفت: فرصت ارزشمندی که این پروژه برای اشتغال و اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت از هیچ کس پوشیده نیست و این مهم زمانی میسر می‌شود که سهامداران با صبر و بردباری و مداومت در هراهی با دولت و هیات مدیره در امور تاثیر گذارباشند وبرای اجرای برخی امور نیز وارد عمل شوند.

پدیده به شکوفایی نزدیک است
در ادامه این بازدید، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی وبین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: با گذشت از موانع و مسائل قانونی پدیده و انتصاب زارع صفت به عنوان رئیس هیأت مدیره پدیده شاندیز، پدیده به دوران شکوفایی خود نزدیک شده و آینده خوبی در انتظار مجموعه است.

رسولیان با اشاره به اینکه در مجموعه پدیده از مسیری سخت و دشوار با پیچیدگی‌های فراوان عبور کردیم، گفت: عبور از مشکلات و موانع قانونی در هتل پدیده، المان، محیط زیست، شورای عالی بورس، راه وشهرسازی، شهرداری، جهاد کشاورزی و...موید همین مطلب است وگواه طی شدن مسیر شکوفایی دوباره پدیده در کشور است.

وی افزود: مجوز اتاق معاملات اتی سی پدیده یکی از فعالیت‌های بی سابقه در کشور بود که خوشبختانه با پیگیری‌های فراوان انجام شده از سوی وزیر محترم کشور،ستاد تدبیر و به ویژه دفاع مقام استاندار خراسان رضوی در صحن علنی مجلس، این مهم محقق شد.

مدیر کل امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی همچنین به تشکیل کنسرسیوم بانکی در جهت کمک به پیشبرد اهداف عالی پدیده را یکی دیگر از اقدامات بی نظیر در کشور عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با پیگیری و جدیت تمام اعتبار 500میلیارد تومان از محل بانک‌های عامل با عنوان کنسرسیوم بانکی پدیده مصوب شده است و تاکنون 90میلیارد تومان از این اعتبار واریز شده است.

وی در پاسخ به اینکه چرا عملیات عمرانی آپارتمان‌های میان مرتبه در اولویت ساخت وساز قرار گرفته است، افزود: آپارتمان‌های میان مرتبه و مرکز تجاری بنا به نظر ستاد تدبیر و میزان بهره وری پروژه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.ضمن اینکه عملیات عمرانی آپارتمان‌های میان مرتبه آغاز و در آینده نزدیک با برگزاری مناقصه وانتخاب پیمانکار عملیات عمرانی مرکز تجاری نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رسولیان خاطر نشان کرد: هم اکنون نیازمند مدیریت کارآمد، تامین منابعوسرمایه گذار هستیم. مهم‌ترین هدف کنونی پدیده، مشارکت سهامداران در تصمیم سازی‌ها و آینده شرکت است.

وی با بیان اینکه سهامداران نیز با طی شدن مسیر قانونی حل موانع و مشکلات حاصل می شود، افزود: حفظ و پشتیبانی منافع سهامداران و جذب مشارکت سهامداران در دستور کار پیش روی پدیده قرار می‌گیرد.

رسولیان با تاکید بر کارنامه و سابقه موفق «زارع صفت» و خوشنودی از انتصاب وی به عنوان رئیس هیأت مدیره پدیده شاندیز عنوان کرد: به طور قطع با وجود ارتباطات موفق و کارآمدی که در سطح ملی واستانی دارد می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف پدیده داشته باشد وآینده خوشایندی در انتظار مجموعه پدیده است.

فضای کسب‌وکار در پدیده اوج می‌گیرد
رییس جدید هیات مدیره گروه شرکت‌های پدیده نیز در این بازدید گفت: جهت گیری کلان تصمیم گیری‌های قانونی بر این اساس خواهد بود تا در زمانبندی مشخص و با ایجاد زیرساخت‌های قانونی و عملی بتوانیم مجمع عمومی را برگزار و در راستای اصلاح و ساماندهی و تجدید قوا برای تکمیل پروژه‌ها اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

وی افزود: در حوزه سهامداران نیز با شدت و قدرت اطلاع رسانی به هنگام و درست را در نظر خواهیم داشت و فضای کسب و کار را در پدیده به وجود می‌آوریم تا ارزش سهام نیز افزایش و اعتماد عمومی و سهامداران به مجموعه بازگردد.

در این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیر کل دفتر امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی، رییس جدید هیات مدیره پدیده شاندیز و هیات همراه از مجموعه بازارپدیده شاندیز، تالار منقوش مینیاتور، مجموعه پاتیناژ، ورودی بلوک۱۱بازار ملقب به خاک کهن، بازار قدیم مشهد"چپیره"، پروژه‌های نیمه تمام آپارتمان‌های میان مرتبه"لورایز" و پارک آبی بازدید کردند.
 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.