نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 24826
تاریخ انتشار: 1396/05/18 - 09:37:39

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی مطرح کرد؛

نخستین نمایشگاه مطبوعات فرصتی برای تعامل رسانه‌ها و مسئولان

نخستین نمایشگاه مطبوعات فرصتی برای تعامل رسانه‌ها و مسئولان,

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی گفت: نخستین نمایشگاه مطبوعات استان فرصت خوبی برای تعامل رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و مسئولان با یکدیگر بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، حسین فرخنده در دیدار با مسئولان روزنامه اتفاقیه بابیان اینکه برنامه‌هایی که در حوزه خبر و رسانه و تعامل بین دستگاه‌ها، مسئولان و رسانه‌ها باید در طول سال تداوم داشته باشد تا موجب تقویت جایگاه رسانه و اطلاع‌رسانی در جامعه باشد، اظهار داشت: امروزه باید رسانه را در عرصه‌های مختلف از سوی مدیران و خبرنگاران جدی گرفته شود.

فرخنده افزود: انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی در جامعه از سوی رسانه‌ها نشان‌دهنده اهمیت رسانه است و باید درزمینهٔ تقویت رسانه‌ها و افزایش مهارت در این عرصه باشیم.

وی بابیان اینکه امسال میزان مشارکت و استقبال از جشنواره سراسری تئاتر رضوی بسیار خوب بوده است، خاطرنشان کرد: جشنواره خواهان و علاقه‌مندان و هنرمندان خاص خود را دارد و امسال استقبال از ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نیز نسبت به سال گذشته افزایش داشت که این نشان‌دهنده این است که مردم خواهان این جشنواره هستند.

 فرخنده بابیان اینکه تصور اینکه برگزاری این جشنواره بار مالی بر دوش استان دارد، تصور درستی نیست، خاطرنشان کرد: امسال بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و معاونت فرهنگی اداره کل ارشاد در تأمین هزینه‌های برگزاری جشنواره مشارکت داشتند که هزینه‌ها ما بسیار کاهش یافت.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی افزود: این جشنواره دستاوردهای زیادی برای استان دارد که تعامل هنرمندان با اساتید آموزشی و چهره‌های شاخص در عرصه هنر سبب تقویت هنرمندان استان درزمینهٔ تئاتر و هنر خواهد بود که امسال برای اولین بار شاهد درخشش هنرمندان استان در جشنواره بودیم.

فرخنده بابیان اینکه برگزاری جشنواره تئاتر در شناساندن و معرفی استان بسیار مؤثر است و پوشش اخبار در این زمینه در رسانه‌های سراسری گویای این مطلب است، تصریح کرد: همچنین برگزاری جشنواره سبب شناخت و آگاهی مردم نسبت به تئاتر و حوزه‌های هنری و ارتقاء حوزه هنری و فرهنگی در استان خواهد بود.

وی افزود: همچنین برگزاری نمایشگاه سبب رشد زیرساخت‌های هنری در استان می‌شود که آمفی‌تئاتر شمس یکی از دستاوردهای این جشنواره است.

انتهای پیام/نعمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.