نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 24827
تاریخ انتشار: 1396/05/18 - 09:43:09

بهره برداری از پست تارتان آرزوی دوومیدانی کاران خراسان شمالی

دوومیدانی خراسان شمالی با کسب عناوین متعدد جایگاه اصلی خود را تثبیت کرده و پیست خاکی دیگر جوابگوی این همه استعداد و توانایی نیست.
بهره برداری از پست تارتان آرزوی دوومیدانی کاران خراسان شمالی,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، دبیر هیئت دوومیدانی استان افتتاح پیست تارتان در استان را آرزوی دوومیدانی کارانی می داند که بیش از یک دهه در پیست خاکی دویدند و گاهی قبل از اعزام با آسیب های جدی مواجه شده و از کسب عنوان باز نماندند.

علی اصغر صابری پتانسیل و استعداد ورزشکاران این رشته ورزشی را قابل توجه می داند و معتقد است با افتتاح این پیست دوومیدانی کاران عناوین قابل ملاحظه ای کسب خواهند کرد.

وی ابراز امیدواری می کند این پیست بر خلاف وعده های نا محقق مسئولان سابق به زودی افتتاح شود و دوومیدانی کاران را به آرزوی مهال خود یعنی تمرین درپیست تارتان برساند.

سرپرست اداره کل ورز ش و جوانان در نشست  هم اندیشی اعضای هیئت دو و میدانی استان به جایگاه ویژه هیئت دو و میدانی در خراسان شمالی و کسب مقامهای مختلف کشوری در بین بانوان و آقایان اشاره کرد.

 

نصب پیست تارتان آغاز شده است و به زودی به بهره برداری می رسد

 محمد حسین احمدی گفت: نبود پیست مناسب برای تمرین ورزشکاران این رشته از جمله مشکلات اصلی پیش روی دوندگان جوان استان است و با حمایت ها و تلاش های صورت گرفته نصب پیست تارتان آغاز شده است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

 

آمادگی خراسان شمالی برای برگزاری مسابقات کشوری

معاون توسعه ورزش استان نیز در ادامه این نشست از آمادگی خراسان شمالی برای برگزاری مسابقات کشوری خبرداد.

عباس شاهی بر توجه بیشتر هیئت دو و میدانی استان به ورزش شهرستان و ورزش بانوان تاکید کرد.

عبداله خدابنده رئیس هیئت دو و میدانی خراسان شمالی نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای اداره کل گفت: در صورت تامین بودجه لازم، 29 مرداد ماه 7 نماینده استان در بخش بانوان و آقایان به مسابقات کارگران کشور در تبریز اعزام خواهند شد.

در نشست  هم اندیشی اعضای هیئت دو و میدانی استان بر توجه بیشتر هیئت دو و میدانی استان به ورزش شهرستان و ورزش بانوان تاکید شد.

محسن موسوی عضو شورای اسلامی شهر بجنورد و رئیس هیئت دو و میدانی شهرستان بجنورد نیز در این نشست از حمایت شورای شهر اسلامی از رشته های مختلف ورزشی خبر داد و گفت: تمام امکانات شورای شهر و شهرداری بجنورد در جهت توسعه ورزش شهرستان و استان است و از تمام برنامه های همگانی و قهرمانی در سطح شهرستان حمایت خواهد شد.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.