نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس بین المللی | کد خبر: 24851
تاریخ انتشار: 1396/05/19 - 11:41:28

پنتاگون: در چارچوب قرارداد بوده است

هواپیمای نظامی روسیه بر فراز کاخ سفید پرواز کرد

برخی منابع از پرواز هواپیمای نظامی روسیه بر فراز کاخ سفید خبر دادند.
هواپیمای نظامی روسیه بر فراز کاخ سفید پرواز کرد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازمهر، اسپوتنیک به نقل از نشریه پولیتیکو اعلام کرد که سخنگوی پنتاگون درباره پرواز هواپیمای «توپولف ۱۵۴» روسیه بر فراز کاخ سفید و دیگر اقامتگاه های رئیس جمهور آمریکا توضیح داد.

بر اساس اعلام سخنگوی پنتاگون، ناظران در چارچوب قرارداد آسمان باز می توانند اجازه پرواز در هر جایی را درخواست کنند و تقریبا همیشه به جز چند استثنا در رابطه با امنیت و وضع هوا چنین اجازه ای را دریافت می کنند.

سخنگوی پنتاگون ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد همه این پرواز ها «مخصوصا وقتی به ناظران اجازه داده می شود شاخص های حسگرها را به ثبت برسانند با دقت تنظیم و کنترل می شوند».

سخنگوی پنتاگون همچنین تاکید کرد چنین ماموریت هایی بطورکاملا عادی و معمولی اجرا می شوند.

این در حالیست که پیشتر شبکه تلویزیونی سی ان ان اطلاع داده بود به هواپیمای روسی اجازه داده اند وارد ناحیه فوق سری حریم هوایی بر فراز کاخ سفید شود.

گفتنی است، هواپیمای توپولف ۱۵۴ روسیه در چارچوب پرواز مورد توافق با طرف آمریکایی بر اساس همچنین قرارداد آسمان باز همچنین برفراز کنگره ، پنتاگون و شهر بدمینسترایالت نیوجرسی پرواز کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مرخصی خود را در آنجا می گذراند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.