نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 25002
تاریخ انتشار: 1396/05/26 - 12:44:47

سومین روز بررسی «صلاحیت وزرای پیشنهادی»/ تجلیل از نمایندگان آزاده/ حجتی: کشاورز هستم/ تشکر از رئیس قوه قضاییه برای پیشنهاد آوایی/ وزیر پیشنهادی دفاع مخالف ندارد + تصاویر و حاشیه‌ها

سومین روز بررسی «صلاحیت وزرای پیشنهادی» دولت دوازدهم که از صبح امروز آغاز شده بود لحظاتی قبل پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازمیزان٬ سومین روز بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی» دولت دوازدهم که از صبح امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شده بود لحظاتی قبل پایان یافت.

وکلای ملت طی سه روز گذشته صلاحیت وزرای پیشنهادی «آموزش و پرورش»، «ارتباطات و فناروی اطلاعات»، «اطلاعات»، «اقتصاد و امور داریی»، «امورخارجه»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» و «تعاون، کار و رفاه اجتماعی»، «جهاد کشاورزی»، «دادگستری» و «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» را بررسی کرده‌اند.

اخبار لحظه به لحظه بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی» را با میزان بخوانید.

 

پایان جلسه علنی مجلس ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۴

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل پایان یافت.

 

نمایندگان مجلس امروز به ادامه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی پرداختند.

 

جلسه بعدی مجلس روز شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

قدردانی 212 نماینده از سردار حسین دهقان ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۷

212 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای که از تریبون رسمی مجلس قرائت شد از سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قدردانی کردند.

 در این نامه از تلاش های وی در رشد جهشی تولیدات صنایع و تجهیزات دفاعی، قدرت موشکی و نوسازی بخشی از سامانه های دفاعی و صنعتی قدردانی شده است.

 

زارع: سیستم بانکی توانی برای دادن اعتبار به مسکن مهر ندارد ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۴

زارع در موافقت با وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: امروز سیستم بانکی توانی برای دادن اعتبار به مسکن مهر ندارد. وزیر راه با یک هفتم سرمایه ای که در دولت قبل به مسکن مهر اختصاص می یافت، موفقیت های خوبی در این زمینه کسب کرده است. از این وزارتخانه در حالی نمره 20 می خواهیم که اعتبار ناچیزی در اختیار آن قرار داده ایم. این وزارتخانه در جذب سرمایه خارجی برای نوسازی ناوگان هوایی عملکرد خوبی داشته است. قراردادهای خوبی با ایرباس، بوئینگ و ای.تی.آر بسته شده است.

 

بختیار: وزیر پس از حادثه قطار باید استعفا می‌کرد ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۶

بختیار در مخالفت با وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: از وزیر انتظار داشتیم برای آرام شدن مردم پس از حادثه قطار در سمنان، خودشان استعفا می کردند، در کشورهای پیشرفته این به یک رسم تبدیل شده است. موضوع توازن در توسعه راه ها مورد توجه قرار نگرفته است. در حوزه ریل باید 130 هزار میلیارد تومان از طریق سرمایه گذاری خارجی وارد کشور کنیم که برنامه ای برای آن دیده نشده است. نمایندگان مجلس دیگر نمی توانند در خصوص مسکن مهر به مردم پاسخ بدهند.

صادقی: در برنامه وزیر توازن بین دو حوزه ماموریتی راه و شهرسازی دیده نمی‌شود ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۳

صادقی در مخالفت با وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: در برنامه وزیر توازن بین دو حوزه ماموریتی راه و شهرسازی این وزارتخانه دیده نمی شود. سهم بخش راه بسیار بیشتر از شهرسازی و مسکن است و در بخش شهرسازی بیشتر به کلیات اشاره شده است.

 

آغاز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۱

نمایندگان مجلس بررسی صلاحیت وزیر راه و شهرسازی را آغاز کردند.

 

نمایندگان فرصت گوش دادن مذاکرات را به وزرای پیشنهادی بدهند ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۰

سیدتقی کبیری در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری گفت: براساس ماده 206 آئین نامه داخلی مجلس گفت: نکته ای که روز گذشته مطرح شد این بود که وزرای پیشنهادی به سئوالاتی که از ناحیه نمایندگان مطرح می شود پاسخ دهند که دراین جا این تذکر را به همکاران نماینده عرض می کنم که در طول مذاکرات و بحث هایی که موافقان و مخالفان انجام می دهند با مراجعاتی که به وزرای پیشنهادی می شود باعث گم شدن سئوال می شود و وزرای پیشنهادی به خصوص وزیری که در مورد آن صحبت می شود  فرصت نمی کنند سئوالات را به خوبی گوش دهند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: من این پیشنهاد و تذکر را می دهم که حداقل نسبت به آن وزیر در آن مدتی که موافقت و مخالفت صورت می گیرد این فرصت داده باشد که یادداشت هایی را داشته باشند تا در موعد مقرر به سئوالات، پاسخ ها دهند.

لاریجانی که اداره جلسه علنی را بر عهده داشت گفت: تذکر خوب و درستی است و ما نیز معتقدیم زمانی که موافق و مخالف صحبت می کنند نمایندگان اجازه دهند که وزرا به مذاکرات گوش بدهند.

 

قدرت موشکی را در همه زمینه‌ها به‌ ویژه «بالستیک و کروز» ارتقا خواهیم داد ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۰

امیر سرتیپ امیر حاتمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به جایگاه رفیع ایران در هندسه قدرت جهانی اقرار می کنند، اظهار کرد: امروز شاهد هستیم که تلاش دشمنان برای انزوای جمهوری اسلامی ایران نتیجه دلخواهی را برای آنان ایجاد نکرده است.

وی افزود: امروز بسیاری از دولتها که در پی تحریم ایران بودند، در صف ارتباط با ما هستند.

 

امیر حاتمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به قدرت بازدارندگی دست پیدا کرده و توانسته آن را حفظ کند، گفت: تلاش دشمنان برای تضعیف امر دفاع در ایران و همچنین انعقاد قراردادهای سنگین برخی همسایگان ایران و تبدیل منطقه به انبار سلاح، دو چالش پیش روی وزارت دفاع است.

وزیر پیشنهادی وزارت دفاع دولت دوازدهم با بیان اینکه ما در برنامه پیشنهادی ارائه شده به مجلس به تمام ظرفیت های داخلی و خارجی کشور توجه کرده ایم، عنوان کرد: حضور آگاهانه مردم در انتخابات 29 اردیبهشت، عامل مهمی در استحکام ساخت دورنی نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

 وزیر پیشنهادی دفاع با بیان اینکه در حوزه ارتقا رزم و قابلیت صنایع دفاعی، وزارت دفاع در 4 سال آینده تلاش خواهد کرد تا ضمن حفظ و پایداری توانمندی‌های موجود اهداف عملیاتی برنامه را در همه زمینه‌ها محقق کند، گفت: در این دوره قدرت موشکی را در همه زمینه‌ها به‌ویژه بالستیک و کروز ارتقا خواهیم داد.

 

قدرت موشکی را در همه زمینه‌ها به‌ ویژه «بالستیک و کروز» ارتقا خواهیم داد

قاضی‌زاده‌هاشمی: به امیر حاتمی رای بدهیم ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۸

قاضی زاده هاشمی در موافقت با وزیر پیشنهادی دفاع گفت: به امیر حاتمی رای بدهیم نه فقط برای دفاع از او بلکه برای دفاع از این نوع حکمرانی. هر جای کشور با روحیه اخلاص، ایثار و از خودگذشتگی و ساده زیستی عمل کرده ایم موفق بوده ایم که نمونه آن وزارت دفاع است.

 

رحیمی‌جهان‌آبادی: امیر حاتمی گزینه خوبی برای وزارت دفاع است ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۶

رحیمی جهان آبادی در موافقت با وزیر پیشنهادی وزیر دافاع گفت: امیر حاتمی با سوابق طولانی در ارتش جمهوری اسلامی گزینه بسیار مطلوبی برای وزارت دفاع است. رای یکپارچه به آقای ظریف و آقای حاتمی را از نمایندگان مجلس می خواهم.  نه اصلاح طلب، نه اصولگرا، نه مسلمان و نه غیر مسلمان، هیچ تفاوتی بین ما نیست برای دفاع از یک سرباز وطن.

امیرآبادی‌فراهانی: امیرحاتمی مسلط به امور نظامی و آشنا به نیازها و اولویت‌های وزارت دفاع است ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۲

امیرآبادی فراهانی در موافقت با وزیر پیشنهادی دفاع گفت: مفتخرم به عنوان یک پاسدار از برادر ارتشی خود دفاع میکنم. ایشان از شهید صیاد شیرازی الگو برداری کرده است. تاکنون امیر حاتمی همکاری های خوبی با سرلشگر باقری داشته است. ایشان اخلاق تعاملی خیلی خوبی دارند. وزیر دفاع باید بین نیروهای مسلح و دولت و همچنین دولت با مجلس تعامل ایجاد کند. امیرحاتمی مسلط به امور نظامی و آشنا به نیازها و اولویت‌های وزارت دفاع است.

 

تصاویر تجلیل از نمایندگان آزاده مجلس ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۹

سومین روز بررسی «صلاحیت وزرای پیشنهادی»/ تجلیل از نمایندگان آزاده/ حجتی: کشاورز هستم/ تشکر از رئیس قوه قضاییه برای پیشنهاد آوایی/ وزیر پیشنهادی دفاع مخالف ندارد + تصاویر و حاشیه‌ها

برزگرکلشانی: امیر حاتمی نماد وحدت سپاه و ارتش خواهد بود ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۵

برزگر کلشانی در موافقت با وزیر پیشنهادی دفاع گفت: امیر حاتمی نماد وحدت سپاه و ارتش خواهد بود. امیر سرتیپ حاتمی که نامش هم امیر است فردی مومن، متعهد، اخلاق مدار، مدیر، مدبر، خوش فکر و قانون مند است. با رای بالا نشان دهیم که ما پشتیبان نیروهای مسلح هستیم و خواهیم بود. امیر حاتمی در مقابله با تهدیدات دشمنان و توسعه روابط چند جانبه خارجی فعالیت داشته و در بالاترین رده ستادی نیروهای مسلح درخشیده است. اگر از تجربه وزارت دفاع در خودروسازی استفاده شود کیفیت خودرو بالا می رود.

پاسخ لاریجانی به کواکبیان ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۹

در جریان بررسی صلاحیت وزرای پشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، اعلام شد وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مخالف ندارد.

مصطفی کواکبیان در تذکری خطاب به رئیس مجلس گفت: بهتر است تدبیری کنید تا در صورتیکه هز وزیر پیشنهادی که مخالف ندارد، موافقین او هم صحبت نکنند.

لاریجانی پاسخ داد: بله. بهتر هست موافقین هم صحبت نکنند اما ما نمی توانیم الزام کنیم که صحبت نکنند.

کواکبیان خطاب به لاریجانی گفت: شما می توانید به نوعی ورود کنید و از لاریجانی پاسخ شنید:«نه به اندازه پرفسور کواکبیان».

 

پیشنهاد لاریجانی به جهانگیری ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۴

علیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و در پایان نطق خود، شعری از فیض کاشانی قرائت کرد.

پس از آن، علی لاریجانی با خنده به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: بد نبود آقای آوایی را برای وزیر ارشاد معرفی می کردید، شعر خوبی خواندند.

 

وزیر پیشنهادی دفاع مخالف ندارد ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۰

نمایندگان مجلس بررسی صلاحیت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را آغاز کردند.

 وزیر پیشنهادی دفاع مخالف ندارد.

 

قدردانی آوایی از آیت‌الله آملی‌لاریجانی و روحانی ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۶

علیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای اینجانب افتخار بزرگی است که متعاقب انتخابات پرشکوه ملت ایران و پس از تنفیذ نتیجه این انتخابات، اکنون در خانه ملت به‌عنوان یکی از یاران دولت در محضر شما بزرگواران شرف حضور یافتم.

وی ادامه داد: لازم می‌دانم مراتب قدردانی خود را اعتماد حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه و حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی ریاست جمهوری ابراز نموده و از اینکه اینجانب را شایسته خدمت در وزارت دادگستری دانستند تشکر نمایم،؛ همچنین از ریاست مجلس شورای اسلامی آقای لاریجانی و نمایندگان معزز ملت کمال تشکر را دارم.

 تثبیت روابط بین قوه قضائیه و مجلس از جمله مهم‌ترین برنامه‌های من است

 

تجری: روحیه انعطا‌ف‌پذیر و مبتنی بر اخلاق آوایی فرصت خوبی را برای تعامل سه قوه فراهم می‌کند ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۴

تجری در موافقت با وزیر پیشنهادی دادگستری گفت: روحیه انعطاف پذیر و مبتنی بر اخلاق آوایی فرصت خوبی را برای تعامل سه قوه فراهم می کند. مظلومیت وزارت دادگستری این است که هنوز نمایندگان نمی دانند که پزشکی قانونی به قوه قضائیه مربوط است و وزیر دادگستری فقط می تواند به عنوان حلقه اتصال بینن دولت و قوه قضائیه عمل کند.

بیگلری: درباره مشکل پزشک قانونی در کردستان مخالف آوایی هستم ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۱

محسن بیگلری نماینده سقز و بانه که در وقت «موافق وزیر پیشنهادی دادگستری» در جایگاه ناطقان قرار گرفت، پیرو تذکر لاریجانی که گفت «اگر موافق هستید باید به عنوان موافق حضور وزیر پیشنهادی دادگستری در کابینه صحبت کنید» گفت: درباره مشکل پزشک قانونی در کردستان مخالف هستم. فرهنگ ما این است که باید جنازه همان ساعت دفن شود و به این خاطر مشکلات زیادی در منطقه به وجود آمده است. در صورتی که نتوانید این مشکل را حل کنید من مخالف حضور شما در وزارت دادگستری هستم.

 

رنجبرزاده: آوایی توانمندی لازم را برای کسب این پست دارد ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۸

رنجبرزاده در موافقت با وزیر پیشنهادی دادگستری گفت: آوایی توانمندی لازم را برای کسب این پست دارد و فردی اخلاق مدار و آشنا به مشکلات جامعه در حوزه قضائی است و به نظر من این توان را دارد که با ارایه لایحه از سوی دولت به مجلس، مشکلات قضایی و حقوقی را برطرف کنند. آقای آوایی می‌تواند از عهده ایجاد رابطه خوب بین دولت و دستگاه قضا برآید.

کاظمی: از رییس قوه قضاییه برای پیشنهاد آوایی به عنوان وزیر دادگستری تشکر می‌کنم ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۰

کاظمی در موافقت با وزیر پیشنهادی دادگستری گفت: آوایی بعنوان یک قاضی نجیب، پرکار و اخلاق مدار همه ی شرایط لازم برای تصدی پست وزارت دادگستری را دارد. از رییس قوه قضاییه برای پیشنهاد ایشان به عنوان وزیر دادگستری تشکر می کنم. امیدواریم آوایی در جهت آسیب شناسی و تقویت فضای کسب و کار و کاهش نارضایتی برخی از مردم در مناطق مختلف کشور از سازمان تعزیرات حکومتی، اصلاحاتی را در این سازمان در دستور کار قرار دهد. آوایی اسباب تقویت بیشتر قوه قضاییه و مجریه خواهد شد.

 

بهرام نیا: آوایی مشاغل قضایی مختلف را به صورت پله پله احصا کرده است ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۶

بهرام نیا در موافقت با وزیر پیشنهادی دادگستری گفت: دستگاه قضا به دلیل ماهینت عملکردی از یک شان و منزلت فاخر قرار دارد. 4 دهه فعالیت در مشاغل قضایی معیار خوبی برای تصدی آوایی بر وزارت دادگستری است. ایشان مشاغل قضایی مختلف را به صورت پله پله احصا کرده است. وزیر دادگستری باید اهل تعامل، اخلاق مدار و مورد وثوق دو قوه باشد که آوایی این ویژگیها را دارد. طبق قانون وزیر دادگستری از سوی رئیس قوه قضاییه به رئیس جمهوری پیشنهاد می شود و رئیس جمهوری نیز او را به مجلس معرفی می کن.

 

آغاز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری بدون مخالف ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۳

نمایندگان مجلس بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری را آغاز کردند.

 

وزر پیشنهادی دادگستری، نماینده مخالف ندارد و صرفا نماینده موافق این وزیر پیشنهادی در جایگاه ناطقان قرار گرفت.

علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی مجلس را برعهده دارد گفت: طبق آیین نامه وقتی یک وزیر پیشنهادی، مخالف نداشته باشد موافق او می تواند صحبت کند اما پیشنهاد می کنیم کمتر صحبت کند.

 

نماینده موافق و مخالف برنامه وزرا با قرعه کشی مشخص می‌شود ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۷

علی لاریجانی در نشست علنی امروز مجلس، در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی گفت: از آنجایی که مردم عزیز از تلویزیون برنامه رسیدگی به بحث رای اعتماد وزرا را در مجلس مشاهده می کنند و می شنوند، باید در خصوص انتخاب نمایندگان موافق و مخالف وزرای پیشنهادی توضیح داد.

 

وی توضیح داد: از آنجایی که تعداد محدودی به لحاظ زمانی می توانند در جریان بررسی رای اعتماد در قابل موافق و مخالف صحبت کنند، برای این منظور قرعه کشی صورت می گیرد بنابراین همه نمایندگان نمی توانند صحبت کنند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق آیین نامه داخلی مجلس، برای بررسی صلاحیت و رای اعتماد هر وزیر پیشنهادی دو نماینده موافق و دو نماینده مخالف آن هم بر اساس قرعه کشی فرصت اظهار نظر دارند.

 

حجتی: کشاورز هستم ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۶

محمود حجتی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در صحن علنی مجلس اظهار کرد: من از موافقان و مخالفان تشکر می‌کنم که با بیان نقطه‌نظرات خود به ما در ارتباط با نقش و رسالت سنگینی که بر دوش داریم، متذکر می‌شوند.

وی تصریح کرد: اگر بنده اینجا دفاعی انجام می‌دهم یا پاسخی را به سؤالات عزیزان می‌دهم، خدایی ناکرده این امر تداعی نشود که ما هیچ نقطه ضعفی نداریم؛ بنده نقاط ضعف زیادی دارم.

حجتی افزود: امیدوارم اگر توفیق داشتم و تقدیر بود که ادامه راه دهم با حمایت دولت و مجلس و مشارکت تولیدکنندگان قدمی را در رفع مشکلات فراگیر و زیاد کشاورزان برداریم.

وی گفت: از کودکی با کشاورزی فاصله نداشتم و کشاورز بوده و هستم.

 

جنتی کشاورز هستم

خضری: ظرفیت مواد خام کشاورزی در دوره حجتی، 15 میلیون تن افزایش یافته است ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۴

خضری در موافقت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: تجربیات حجتی در عرض 30 سال کارکردن در حوزه ی کشاورزی بسیار بیشتر از مدرک کشاورزی است. ظرفیت مواد خام کشاورزی در دوره حضور حجتی، 15 میلیون تن افزایش یافته است. در دو دوره وزارت حجتی در تولید گندم خودکفا شدیم.

 

محمودزاده: آیا 8 سال وزارت به اندازه یک لیسانس دانشگاه ارزش ندارد؟ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۵

محمودزاده موافق وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت:  در 4 سال گذشته رشد اقتصادی بخش کشاورزی و تولید بسیاری از محصولات رشد قابل توجهی داشته است. مخالفان از بی ارتباط بودن مدرک تحصیلی وی با کشاورزی حرف می زنند، آیا 8 سال وزارت به اندازه یک لیسانس دانشگاه ارزش ندارد؟. ابلاغ قانون رفع تداخلات بین منابع کشاورزی و کشاورزان برای اصلاح اسناد کشاورزی از موارد مهمی است که در کشور درحال اجراست.

 

حسینی: شما جلوی زمین‌خواری در حواشی تهران را نگرفته‌اید ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۱

حسینی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: آقای حجتی سال گذشته جشن خودکفایی گندم را گرفتید، اما با وعده سرخرمن دادن بدهی‌های کشاورزان را بر باد دادید. شما جلوی زمین‌خواری در حواشی تهران را نگرفته‌اید. وعده داده بودید که 50 درصد پول گندم کشاورزان را بعد از ده روز پرداخت کنید، اما بیش از 30 روز گذشته است و پرداخت نشده است. با برنامه های ارسالی شما امکان دسترسی به اهداف پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه وجود ندارد.

 

علوی: قیمت پیاز امسال دو و نیم برابر شد چون برنامه ندارید ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۱

علوی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: نبود توازن در تولید، بازار محصولات کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است. قیمت پیاز امسال دو و نیم برابر شد چون برنامه ندارید، کشاورزان نابود شده اند. عشایر ۳۵ درصد گوشت کشور را تولید می کنند اما هیچ برنامه ای برای آنها ندارید.

 

آزادگان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۹

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادگان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند، گفت: حجت الاسلام و المسلمین مرحوم ابوترابی نمادی برای پایداری در دوران اسارت بودند و نقش بسزایی در روحیه دادن و استواری آزادگان داشتند و برای ایشان علو درجات را طلب می‌کنیم.

آزادگان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند

 

تجلیل از نمایندگان آزاده ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۳۳

هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به مناسبت «سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی»، از نمایندگان آزاده مجلس تجلیل کردند.

سومین روز بررسی «صلاحیت وزرای پیشنهادی»/ تجلیل از نمایندگان آزاده/ حجتی: کشاورز هستم/ وزیر پیشنهادی دادگستری مخالف ندارد

 

آغاز ادامه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۳۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ادامه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را آغاز کردند.

 

 

تصاویر دومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۹

آغاز سومین روز بررسی «صلاحیت وزرای پیشنهادی»؛ حضور 201 نماینده در مجلس

آغاز سومین روز بررسی «صلاحیت وزرای پیشنهادی»؛ حضور 201 نماینده در مجلس

علی لاریجانی؛ رئیس جلسه ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۸

علی لاریجانی ریاست سومین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را برعهده دارد.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.