نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 25044
تاریخ انتشار: 1396/05/29 - 10:05:51

80 درصد منابع بانک مهر اقتصاد استان در خراسان شمالی هزینه می‌شود

مدیرکل امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان شمالی گفت: بانک مهر اقتصاد معادل 80 درصد منابع و سپرده‌هایی که از این استان به دست می‌آید را در همین استان هزینه می‌کند.
80 درصد منابع بانک مهر اقتصاد استان در خراسان شمالی هزینه می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، حسین اسلامی در جمع تعدادی از خبرنگاران حوزه بانکی استان اظهار داشت: هم‌اکنون هفت درصد نقدینگی استان نزد بانک مهر بوده و از آن‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم استفاده می‌شود.

وی بابیان اینکه بانک مهر اقتصاد هرکجا که امکان تقویت نظام وجود داشته باشد جهت حمایت ورود می‌کند افزود: تاکنون تسهیلات بسیاری در استان توسط این بانک پرداخت‌شده که مشاغل بسیاری را ایجاد یا تثبیت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمار 10 درصد جمعیت استان در بانک مهر سپرده دارند که هرساله 6 الی هشت هزار نفر این افراد تسهیلات دریافت می‌کنند.

اسلامی گفت: در بخش اقتصاد مقاومتی نیز این بانک پس از فرمان رهبر معظم انقلاب به‌صورت جدی ورود کرده و هرساله یک الی یک هزار و 500 نفر تسهیلات اقتصاد مقاومتی دریافت می‌کنند که در این بخش 85 درصد تسهیلات پرداخت‌شده به بار نشسته و اشتغال ایجاد کرده است.

انتهای پیام / مسلمی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.