نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 25046
تاریخ انتشار: 1396/05/29 - 10:10:14

تحویل ۱۱ کودک به خانواده‌های متقاضی فرزندخواندگی درخراسان شمالی

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ کودک به خانواده‌های متقاضی فرزندخواندگی در خراسان شمالی تحویل داده شد.
تحویل ۱۱ کودک به خانواده‌های متقاضی فرزندخواندگی درخراسان شمالی,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، اسماعیل قربانی در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ کودک به خانواده‌هایی که با بررسی درخواست آن‌ها شرایط لازم را برای صلاحیت و سرپرستی این کودکان را دارند، تحویل داده‌شده است.

قربانی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳۸ نفر از خانواده و زوجین متقاضی فرزندخواندگی در استان پشت نوبت برای دریافت فرزند هستند، افزود: زوجین در صورت داشتن شرایط مناسب و شرایط لازم و داشتن سن ۳۰ سال با ارائه درخواست می‌توانند صاحب کودک شوند.

وی زوجینی که تشخیص پزشکی قانونی عدم بچه‌دار شدن آن‌ها باشد، یا پس از گذشت پنج سال از زندگی مشترک صاحب فرزند نشوند با بررسی درخواست آن‌ها از سوی کارشناسان اداره بهزیستی و داشتن شرایط مناسب برای سرپرستی کودک می‌توانند یکی از کودکان بدون والدین تحت پوشش را به‌عنوان فرزند انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: عمده درخواست‌کنندگان برای تقبل سرپرستی کودکان را متقاضیان کودکان سنین زیر دو سال عنوان کرد و افزود: تمام کودکان واگذارشده از ابتدای امسال نیز زیر دو سال بوده است.

انتهای پیام / نعمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.