سرویس ورزشی | کد خبر: 25364
تاریخ انتشار: 1396/06/15 - 11:21:00

نمایندگان کوراش خراسان شمالی در راه رقابت های آسیایی ایندور گیم ترکمنستان

دو نماینده استان در قالب یک تیم 7 نفره از ایران راهی رقابت های آسیایی ایندور گیم ترکمنستان می شوند.
نمایندگان کوراش خراسان شمالی در راه رقابت های آسیایی ایندور گیم ترکمنستان,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، در این رقابت ها بهزاد وحدانی نماینده بجنوردی  و الیاس علی اکبری نماینده اسفراینی راهی رقابت ها می شوند.بهزاد وحدانی نماینده بجنوردی طی یک ماه اخیر 6 کیلوگرم وزن کم کرده و در وزن 60 کیلوگرم به رقابت می پردازد.

وحدانی با حضور در دفتر اتفاقیه از تمرینات آماده سازی خود برای حضور در این رقابت ها می گوید.

"دو ماهی است که فشار تمرینات را تحمل می کنم زیر نظر مربی بدنسازی، خصوصی فعالیت دارم و تمرینات جودو و کوراش را نیز زیر نظر رضا مهنانی و مجید جوادی فر می گذرانم.

وی فروردین ماه در مسابقات گرند پریکس گرجستان  در سال 2016  در بازی اول با رژیم اشغالگر مبارزه نکرد و نخستین بار نیز سال 2011 قرعه وی به رژیم اشغاگر افتاد و سبب شد از بازی خودداری کند.وی در گفت و گو با خبرنگار ما تاکید کرد:کوراش امسال رسما به عنوان بازی های آسیایی اعلام شده و تمام کشور های آسیایی در این رشته سرمایه گذاری می کنند و تمامی کشور های ازبکستان،کره و ترکمنستان رقیبب اصلی این کشور ها هستند.

وی در سال 2013 طلای جهان کوراش،سال 2011 برنز جهانی ازبکستان و سال 2016 نیز طلای المپیک هنر های رزمی را به خود اختصاص داد و این ها گوشه ای از کارنامه درخشان وی در رشته کوراش است.

وی سال های 89 و 91 شهروند برگزیده و جوان برتر استان شناخته شده است  .

وی با وجود این کارنامه درخشان فاقد شغل است و فعالیت حرفه ای وی اجازه دغدغه های متعدد به وی نمی دهد ،با وجود دغدغه های مالی متاسفانه حمایت مالی نمی شود در حالی که ورزشکار حرفه ای نیازمند کمک مالی است تا کسب مدال وی  انجام شود .

وی هدف خود را کسب مدال در بازی های آسیایی عنوان کرد و بازی های آسیایی اندونزی 2018 مهمترین برنامه های پیش روی وی به شمار می رود.

وی که مدال برنز جودو در بازی های ارتش های جهان قزاقستان 2012 را نیز در کارنامه خود دارد اعتقاد دارد باید مدیریت ورزش به عهده کسی باشد که از جنس ورزش بوده و دغدغه ورزشکاران برایش در اولویت باشد.

وی تعویض مدیران ورزش را از آسیب هایی می داند که به بدنه ورزش استان وارد آمده است.

وی اعتقاد دارد:اگر مدیران بومی در استان خدمت کنند همه ورزشکاران برتر استان را می شناسند و می توانند نقطه قوتی برای ورزش استان به شمار بیاید در حالی که برخی مدیران به دلیل غیر بومی بودن و تخصص در برخی رشته ها در برخی ورزش ها تمرکز کرده و مابقی را فراموش می کنند.

وی مدال مسابقات کره جنوبی خود را به خانواده شهید فیروز حمیدی زاده تقدیم کرده است  و امیدوار است همچون دوره های سابق بتواند مدال کسب کند.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.