سرویس اقتصادی | کد خبر: 25649
تاریخ انتشار: 1396/06/30 - 10:39:35

به مناسبت ماه محرم؛

اقلام اساسی جهت تنظیم بازار در خراسان شمالی توزیع می‌شود

اقلام اساسی جهت تنظیم بازار در خراسان شمالی توزیع می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه،  مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: به مناسبت ماه محرم‌الحرام برای عموم مردم، مساجد، هیئت‌های مذهبی گوشت مرغ منجمد، برنج، شکر، گوشت قرمز منجمد به نرخ دولتی در سطح استان توزیع می‌شود.

حضرت قلی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم و صفر توزیع مواد غذایی و محصولات اساسی موردنیاز مردم و هیئت‌های مذهبی و تکایا در دستور کار تنظیم بازار قرار گرفت و به همین منظور توزیع چهار قلم اقلام اساسی ازجمله شکر، گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز منجمد و برنج با نرخ دولتی به متقاضیان ارائه می‌شود.

حیدری افزود: به این مناسبت گوشت مرغ منجمد هر کیلو پنج هزار و ۳۰۰ تومان و گوشت گوساله قرمز منجمد هر کیلو ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان بین مراکز توزیع در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای سراسر استان و شهرستان‌ها و هیئت‌ها و تکایا عرضه می‌شود.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان اظهار داشت: همچنین به‌منظور تنظیم بازار ماه محرم و صفر ۱۰۸ تن برنج هر کیلوگرم چهار هزار تومان و ۱۱۰ تن شکر هر کیلوگرم دو هزار و ۵۲۰ تومان خاص هیئت‌های مذهبی، مساجد و تکایا با ارائه حواله مخصوص از سازمان تبلیغات توزیع می‌شود.

 حیدری بابیان اینکه توزیع اقلام اساسی تا پایان ماه محرم و صفر ادامه دارد و هیچ‌گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد، تصریح کرد: با آغاز ماه محرم هیچ افزایش قیمت در بازار وجود نداشته است.

 وی خاطرنشان کرد: بلکه طی این مدت شاهد کاهش قیمت گوشت گوسفند و گوساله تا ۶ درصد و گوشت مرغ تا ۱۰ درصد در بازار بوده‌ایم و نیز با توزیع مواد غذایی و محصولات تنظیم بازار روند کاهشی اقلام اساسی در بازار سرعت می‌بخشد.

انتهای پیام/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.