سرویس ورزشی | کد خبر: 25653
تاریخ انتشار: 1396/06/30 - 11:28:05

نماینده کن شین کان کاراته خراسان شمالی در راه رقابت های بین المللی جایزه بزرگ چین

رقابت های بین المللی جایزه بزرگ چین از اواخر مهر ماه با حضور تک نماینده استان در این رقابت ها برگزار می شود.
نماینده کن شین کان کاراته خراسان شمالی در راه رقابت های بین المللی جایزه بزرگ چین,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، شهاب براتی کاراته کای 20 ساله استان که از 8 سالگی وارد این رشته ورزشی شده بعد از گذراندن دوره سخت تمرینی در اردوی تیم ملی ،قبل از حضور در مسابقات کمتر از یک ماه در  بجنورد زیر نظر مربی خود تمرینات آمادگی نهایی را پشت سر می گذراند و با آمادگی صد درصدی برای کسب عنوان راهی مسابقات خواهد شد.

براتی از سال 1388 با کسب عنوان نایب قهرمانی در رقابتهای قهرمانی کشور  وارد دنیای حرفه ای این ورزش شد و در سال 90 به عضویت تیم ملی نوجوانان کشور درآمد.

براتی در گفت و گو با خبرنگار اتفاقیه اظهار می کند:در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ چین 27 مهر ماه اعزام می شویم و یک تیم 10 نفره از ایران متشکل از 7 آقا و 3 خانم در اوزان 60،70،80 و مثبت 80 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

براتی تصریح می کند:20 روزی است که در اردوی تیم ملی زیر نظر صابر شقاقی رئیس سبک  کن شین کان و مربی تیم  تمرینات پیگیری شد و در بجنورد نیز تمرینات زیر نظر اکبر نیستانی مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان این سبک انجام می گیرد.

وی تاکید کرد: هم اکنون روزی 6 ساعت تمرین دارم  و تمرینات بدنسازی،هوازی و آمادگی جسمانی به مدت یک هفته قبل مسابقات پیگیری می شود.

به گفته وی تمرینان از تهران به مربی بجنورد داده شده تا طبق تمرینات پیش رفته و به آمادگی 100 درصدی برسیم.

وی با بیان این به تازگی خدمت سربازی اش تمام شده و  در تمرینات هوازی مشکل دارد عمده تمرینات خود را متمرکز تمرینات هوازی کرده است.

وی پیش از این نیز عناوین قابل توجهی کسب کرده است و می توان به عنوان سومی آسیا  در رده سنی نوجوانان در سال 1392و قهرمانی مسابقات جهانی جوانان در سال 1394  اشاره کرد.

براتی ابراز امیدواری می کند  تا با گذراندن دوره تمرینی خود با آمادگی صد در صدی برای کسب عنوان به مصاف حریفان خود برود.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.