نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 25661
تاریخ انتشار: 1396/06/30 - 15:21:09

واکنش

حمله دایی به فردوسی پور دردفاع از منصوریان

یک مجری و یک گوینده از خودش صحبت نمی‌کند. یکی پشت صحنه است که سیاست‌گذاری می‌کند و خطوط قرمز را تعیین می‌کند. حتماً به او اجازه داده‌اند که چنین کاری بکند. مگر می‌شود من به عنوان مجری در یک برنامه تلویزیونی هر چه دلم بخواهد بگویم؟

سرمربی سایپا گفت: یک مجری و یک گوینده از خودش صحبت نمی‌کند. یکی پشت صحنه است که سیاست‌گذاری می‌کند و خطوط قرمز را تعیین می‌کند. حتماً به او اجازه داده‌اند که چنین کاری بکند.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، علی دایی در نشست خبری بازی تیمش مقابل پارس جنوبی، در مورد استعفای منصوریان از استقلال، گفت: منصوریان از دوستان خوب من است خیلی دوستش دارم ممکن است در زمین کنتاکتی با هم داشته باشیم. او سرمربی یک تیم دیگر بود و من هم سرمربی تیم دیگری بودم با این حال با هم رفیق هستیم و به هم احترام می‌گذاریم از اتفاقی که برای او افتاد من ناراحتم، دوست نداشتم منصوریان با این شکل از لیگ خداحافظی کند، برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و اینکه هر چه سریعتر به لیگ برگردد و لیگ را جذاب‌تر کند. امثال منصوریان به فوتبال ما خیلی کمک می‌کنند با تجربیاتی که او دارد باید از امثال منصوریان بهتر از اینها استفاده کنیم، هر کاری هم از دست من بربیاید برای علیرضا انجام می‌دهم.

دایی در مورد اتفاقاتی که در برنامه 90 برای استقلال رخ داد و رازهای خانوادگی فاش شد، گفت: من برنامه‌های تلویزیونی را نگاه نمی‌کنم، من سیاست‌گذار برنامه‌های تلویزیونی نیستم، ببینید چه کسی سیاست‌گذاری می‌کند. یک مجری و یک گوینده از خودش صحبت نمی‌کند. یکی پشت صحنه است که سیاست‌گذاری می‌کند و خطوط قرمز را تعیین می‌کند. حتماً به او اجازه داده‌اند که چنین کاری بکند. مگر می‌شود من به عنوان مجری در یک برنامه تلویزیونی هر چه دلم بخواهد بگویم؟ اینگونه نیست. یکسری خط قرمزها و مجوزها است که باید اجازه داده شود. فوتبال ما خیلی بدتر از این حرف‌ها شده است. از برخی از افراد در فوتبال ما اسم برده می‌شود که من با سابقه حداقل 20 ساله در این فوتبال خیلی از آنها را نمی‌شناسم، آنها برای من شناخته شده نیستند اما تصمیم‌گیری می‌کنند. به غیر از آن خیلی چیزهای دیگر هم است و مطمئن باشید اتفاقات بدتر و جدیدتری هم رخ می‌دهد.

سرمربی سایپا ادامه داد: متأسفم که به بیراهه می‌رویم، همه چیز در چند وقت اخیر به خاطر نتایج خوب تیم ملی نادیده گرفته شده. همه چیز تحت تأثیر نتایج خوب تیم ملی است و گرنه آنقدر اتفاقات تلخ و نادرست در فوتبال رخ می‌دهد که متأسفانه خیلی چیزها را نمی‌توانیم بگوییم، نه فقط در فوتبال که در همه جامعه ما این اتفاقات رخ می‌دهد. انشاءالله درست می‌شود. من مدام می‌گویم انشاءالله اما خودم هم اعتقاد دارم با انشاءالله و ماشاءالله گفتن چیزی درست نمی‌شود. نباید پرده‌دری شود و متأسفم که کسی جلودار این مسائل نیست.

حمله دایی به برنامه نود دردفاع از منصوریان

انتهای پیام/ تابناک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.