سرویس سیاسی | کد خبر: 25670
تاریخ انتشار: 1396/07/01 - 10:26:16

استاندارخراسان شمالی:

هیچ معروفی بالاتر از دفاع مقدس نیست

هیچ معروفی بالاتر از دفاع مقدس نیست,

استاندارخراسان شمالی:

هیچ معروفی بالاتر از دفاع مقدس نیست

استاندارخراسان شمالی گفت: امروز دیپلماسی ما به پشتوانه حمایت نیروهای مسلح، عزت و اقتدار ایران اسلامی را رقم‌زده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمدرضا صالحی صبح جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح که در محل بلوار مصلای امام خمینی (ره) بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: در دنیا بر اساس موج‌های تبلیغاتی معانی الفاظ را تغییر داده‌اند اما باید بدانیم که هیچ معروفی بالاتر از دفاع مقدس نیست.

صالحی با اشاره به اتهاماتی که غرب و نظام سلطه می‌زند و ادعای تروریسم بودن ایران اسلامی، عنوان کرد: این در حالی است که بیشترین ضرر و ضربه از تروریسم را ما متحمل شده‌ایم.

وی افزود: ما را متهم می‌کنند به مقابله با حقوق بشر و جایزه صلح نوبل را به کسی می‌دهند که در میانمار شاهدیم مسلمانان را می‌سوزانند.

وی گفت: به دستور صریح امام (ره) در سال ۵۷، وزارت جنگ به وزارت دفاع تغییر یافت چراکه ایران اسلامی هیچ‌گاه به دنبال جنگ‌طلبی نبوده است.

استاندارخراسان شمالی اظهار کرد: ما باکسی قصد جنگ نداریم اما در مقام دفاع همانند دوران هشت سال دفاع مقدس تا پای جان ایستادگی می‌کنیم.

صالحی عنوان کرد: امروز ایران هراسی به ایران نیازی تبدیل‌شده و تمام دنیا می‌دانند برای صلح به وساطت ایران نیاز است.

 وی بابیان اینکه بر اساس موازین دین کشور را اداره می‌کنیم، تصریح کرد: توانستیم مراودات بین‌الملل و عزت ایران اسلامی را با پشتوانه نظامی حفظ کنیم.

 

پاسخ دکتر روحانی به یاوه‌گویی‌های ترامپ ستودنی است

امام‌جمعه بجنورد گفت: پاسخ دکتر روحانی در برابر یاوه‌گویی‌های رییس جمهوری جاهل آمریکا که به ملت ایران توهین کرد، ستودنی است و باید ترامپ از ملت بزرگ ایران عذرخواهی کند.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در مراسم رژه نیروهای مسلح استان خراسان شمالی اظهار کرد: ملت ایران از این حرف‌ها زیاد شنیده است و از امام خود درس گرفته‌اند که آمریکایی‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی افزود: رهبری فرمودند ما زیر بار سلطه نمی‌رویم، ما قدرت خود را حفظ می‌کنیم اگرچه حرف مفت می‌زنند، اما ما راه خود را شناخته و انتخاب کرده‌ایم.

وی بر آموزه‌های دینی و آیه‌های قرآن در برابر ایستادگی در برابر دشمنان اشاره و تصریح کرد: مواظب باشید از کفار و دشمنان دور و نزدیک غفلت نکنید، با دشمنان مبارزه کنید.

وی افزود: امتی باشید که دشمنان از شما عصبانی باشند، خداوند دوست دارد امت اسلام محکم و قوی در برابر دشمنان قدرتمند باشند.

انتهای پیام/اتفاقیه 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.