سرویس سیاسی | کد خبر: 25680
تاریخ انتشار: 1396/07/01 - 14:33:26

اعتبارات خراسان شمالی به 7700 میلیارد ریال افزایش یافت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی با اشاره به ابلاغ اخیر اعتبارات سفر رهبر انقلاب به استان گفت: امسال میزان اعتبارات این استان از پنج هزار و 700 میلیارد ریال به هفت هزار و 700 میلیارد ریال افزایش‌یافته است.
اعتبارات خراسان شمالی به 7700 میلیارد ریال افزایش یافت,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛مجید پور عیسی اظهار کرد: اخیراً یک هزار و 10 میلیارد ریال از اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب ابلاغ‌شده است و هفته گذشته نیز دکتر نوبخت با تخصیص 980 میلیارد ریال اعتبار برای سرعت دادن به اجرای پروژه راهسازی محور بجنورد-گلستان موافقت کرد.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به ابلاغ اعتبارات برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در این استان گفت: این اعتبارات ابلاغ‌شده و بانک‌های عامل نیز اعتبارات را به شعب خود ابلاغ کرده‌اند.

وی افزود: این اعتبارات تسهیلاتی تا 2 هفته آینده به دست می‌رسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: از بانک‌های عامل و بنیاد مسکن انتظار می‌رود اقدامات لازم برای جبران خسارات و بازسازی منازل خسارت‌دیده از زلزله را در دستور کار خود قرار دهند.

پور عیسی به اعتبارات مربوط به اشتغال اشاره کرد و گفت: ایجاد اشتغال فراگیر و حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاها مورد تاکید دولت است و در این زمینه 300 هزار میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی‌شده است که 100 هزار ریال با کارمزد به مجریان طرح‌های اشتغال روستاییان و عشایر پرداخت می‌شود.
وی از مسئولان خواست تا برای جذب این اعتبارات همت داشته باشند.
 

انتهای پیام/ ایرنا


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.