سرویس اجتماعی | کد خبر: 25700
تاریخ انتشار: 1396/07/02 - 09:33:43

ارسال 2.5 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی و بهداشتی به مدارس خراسان شمالی

معاون تربیت‌بدنی اداره کل آموزش‌وپرورش استان از توزیع اقلام ورزشی، تجهیزات بهداشتی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای تمام شهرستان‌های استان خبر داد.
ارسال 2.5 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی و بهداشتی به مدارس خراسان شمالی,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، حسن لنگری در گفتگو با خبرنگار اتفاقیه هدف از این طرح را ترویج فعالیت بدنی، افزایش سوادِ حرکتی و ارتقای سوادِ سلامت دانش آموزان سطح استان بیان کرد.

لنگری بابیان اینکه اولین سالی است که این تجهیزات ورزشی و بهداشتی برای پروژه مهر توزیع می‌شود، اظهار داشت: اگرچه در طول سال هم تجهیزاتی برای مدارس ارسال می‌شود؛ اما ارسال این اقلام در ذیل دبیرخانهٔ پروژه مهر و مبحث بازگشایی مدارس، ابتکار خود استان است و می‌شود گفت در این زمینه یکی از استان‌های پیشرو هستیم و ان شاالله در آینده نیز ادامه خواهد یافت و همین امر بابی باشد برای ارسال این اقلام و ترویج فرهنگ فعالیت بدنی، فرهنگ سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در دانش آموزان استان.

وی در مبحث توزیع اقلام ورزشی و بهداشتی در پروژه مهر سال تحصیلی 96-97 مطرح کرد: بالغ‌بر 2.5 میلیارد ریال، ارزش ریالی این تجهیزات است و اقلام بهداشتی شامل: صابون مایع، ملزومات جعبهٔ کمک‌های اولیه اعم از بتادین، گاز استریل، چسب ضد حساسیت، چسب زخم و پنبهٔ بهداشتی است که برای تمام مدارس سطح استان با اولویت مدارس مروج سلامت و مراکز شبانه‌روزی ارسال می‌شود.

انتهای پیام/ اکبری


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.