نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 26128
تاریخ انتشار: 1396/07/25 - 09:34:57

شهر بجنورد ازلحاظ فضای پارکینگ با کمبود مواجه است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بجنورد گفت: شهر بجنورد ازلحاظ فضای پارکینگ با کمبود مواجه است و در این زمینه دچار مشکل است.
شهر بجنورد ازلحاظ فضای پارکینگ با کمبود مواجه است,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمود رضا معموری در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه بابیان اینکه شهرداری باید برای این مشکل برنامه‌ای تدوین کند، اظهار داشت: در حال حاضر مرکز استان با مشکل کمبود فضای پارک مواجه است و بارها به شهرداری تاکید شده است تا جهت رفع این مشکل برنامه‌ای داشته باشد.

معموری بابیان اینکه هم‌اکنون نسبت تعداد ماشین به فضای پارک به‌ویژه در هسته مرکزی شهر باهم همخوانی ندارد، افزود: باید شهرداری تمام عوارض و جریمه‌هایی که در بحث فروش و هزینه‌های دریافتی از شهروندان در قالب کمیسیون ماده 100 را درزمینهٔ احداث پارکینگ هزینه کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تمام پارکینگ‌های مصوب شهرداری تمام ضوابط رعایت شده است و این فضای پارک دارای خدمات و امکانات ازجمله روشنایی، نگهبان و امنیت در محل هستند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بجنورد بابیان اینکه هم‌اکنون برخی از زمین‌های خالی در اطراف مرکز شهر به‌عنوان پارکینگ استفاده می‌شود که در اصل پارکینگ نیست، اظهار داشت: برخی از زمین‌های مخروبه در شهر وجود دارد که از سوی شهروندان به‌ناچار به‌عنوان پارکینگ استفاده می‌شود درصورتی‌که این زمین‌ها پارکینگ نیست و زیر نظر شهرداری نیست.

معموری افزود: استفاده از این زمین‌ها به‌عنوان محل پارک به دلیل نبود امکانات ازجمله روشنایی و نبود امنیت برای خودروها برخی مواقع سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود.

وی بابیان اینکه در این زمینه با همکاری شهرداری پیگیری‌هایی انجام‌شده است تا این زمین‌ها تعیین تکلیف شوند، خاطرنشان کرد: باید رایزنی‌هایی با مالکان این زمین‌ها انجام شود تا در صورت تمایل توافق‌هایی صورت بگیرد تا این زمین‌ها برای ارائه خدمات در اختیار شهرداری قرار بگیرد و در صورت عدم تمایل مالکان، دور این زمین‌ها دیوارکشی شود تا از پارک کردن وسایل نقلیه و بروز اتفاقات بعدی جلوگیری شود.

انتهای پیام/آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.