سرویس سیاسی | کد خبر: 26179
تاریخ انتشار: 1396/07/27 - 10:55:30

فرمانده جوادالائمه خراسان شمالی:

رسالت سپاه فقط در جغرافیای ایران خلاصه نمی شود

رسالت سپاه فقط در جغرافیای ایران خلاصه نمی شود ,

فرمانده جوادالائمه خراسان شمالی گفت: رسالت سپاه فقط در جغرافیای ایران نیست و هر جا به مظلومی اهانت شود، سپاه برای دفاع از مظلوم حضور دارد و هر جا که انقلاب و اهدافش باشد، سپاه هم حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سردار سید حسن مرتضوی صبح روز گذشته در یادواره شهدای وحدت خراسان ‌شمالی در مسجد انقلاب بجنورد، اظهار داشت: خون شهدای وحدت امروز موجب هم‌دلی و یکپارچگی بیشتر اهل سنت و شیعه شده است.

سردار مرتضوی بابیان اینکه این گزافه‌گویی‌هایی که دشمنان به راه انداختند و سایه جنگ را پررنگ نشان می‌دهند، اظهار داشت: دشمن غافل از این است که سپاه هوشمندانه همه فعالیت‌های آنان را رصد می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: دشمن درصدد جدا کردن سپاه از مردم است اما نمی‌داند مهم‌ترین رسالت سپاه خدمت به مردم و مسلمانان است.

وی تصریح کرد: اگر امروز می‌بینید که دشمنان حرکت شتاب‌زده انجام می‌دهند، چون می‌بینند در هر جا اقدام می‌کنند سپاه نقشه‌های آنان را نقشه بر آب می‌کند

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: امروز سپاه موظف به دفاع و حمایت و حضور است و ازاین‌جهت می‌بینید که آمریکایی‌ها به سمت تحریم و تهدید سپاه روی می‌آورند غافل از این‌که سپاه در مقابل دشمنان بلوغ پیدا کرده است.

سردار مرتضوی افزود: ما امروز از اقتدار امنیتی برخورداریم البته مشکلات زیادی رو دشمن به وجود آورده اما اقتدار ما پابرجاست.

وی با اشاره به خدمات شهدای وحدت سردار محمدزاده و شوشتری در سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: امروز وظیفه همگان حرکت در مسیر ولایت‌فقیه است و حرکت در این مسیر پیروزی و نصرت را به همراه دارد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: اگر امروز فرهنگ مقاومت تبدیل به یک باور شده، این هدیه ولی‌فقیه است. امروز نیروهای مقاومت در تمام نقاط جهان علمداری می‌کنند و این از تدابیر ولایت‌فقیه است.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: حضور مردم در یادواره شهدا، نشان‌دهنده حاکمیت ارزش‌های اسلامی در کشور و عشق و ارادت مردم به آرمان‌های شهدا است.

وی افزود: مسیر نورانی شهدای وحدت، شرایطی را به وجود آورد که انسجام و به‌هم‌پیوستگی در جهت حفاظت از منافع انقلاب اسلامی در تمام جامعه نهادینه شد و امروز تمام ظرفیت اهل سنت و بلوچ در منطقه سیستان و بلوچستان در جهت حفاظت از ارزش‌های نظام پای‌کار آمده است.

سردار مرتضوی افزود: دشمن می‌خواست بین شیعه و سنی و مسلمانان تفرقه‌افکنی کند اما حرکت شهدای وحدت در آن زمان در سیستان و بلوچستان حرکتی راهبردی بود.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی تصریح کرد: شهیدان وحدت خط‌شکنان حرکت راهبردی نظام اسلامی بودند.

وی به رابطه عمیق سپاه و مردم اشاره کرد و بیان داشت: این ارتباط منطقی بین سپاه و مردم امروز هم مورد تحمل آمریکا نیست.

وی افزود: بعد از حرکت اخیر پوچ و بی‌منطق دشمنان اسلام و آمریکا ارتباط بین سپاه و آحاد مردم و مسئولان سبب ایجاد وحدت شد و تمام آحاد حمایت خود را از سپاه اعلام کردند.

انتهای پیام/آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.