نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 26188
تاریخ انتشار: 1396/07/27 - 12:59:10

برکناری روسای هیئت‌های ورزشی کم‌کار خراسان ‌شمالی

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان ‌شمالی گفت: روسای هیئت‌های ورزشی کم‌کار در استان برکنار می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازایسنا، کوروش بهادری اظهار داشت: باید هیئت‌های ورزشی دارای برنامه مدونی باشند؛ زیرا در صورت وجود برنامه و عملکرد مثبت می‌توان از آنان دفاع کرد.

وی با تأکید بر برگزاری منظم مجامع سالیانه هیئت‌های ورزشی، افزود: باید هیئت‌های ورزشی در این مجمع به بیان عملکرد خود بپردازند و از برنامه‌های خود دفاع کنند؛ در غیر این صورت روسای هیئت‌های غیرفعال و کم‌کار تعدیل می‌شوند.

وی بابیان اینکه هیئت‌های ورزشی در سه گروه، بر اساس اولویت‌ها بررسی و کارآمدی آنان رصد می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات این است که مجامع سالانه برگزار نمی‌شود؛ ازاین‌رو نه چالش‌ها شناسایی  و نه عملکردی گزارش داده خواهد شد.

بهادری افزود: ازاین‌پس باید مجمع انتخاب روسای هیئت‌های ورزشی با حضور رئیس فدراسیون، و یا نائب رئیس و در غیر این صورت با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان به‌صورت منظم برپا شود.

بهادری با اشاره به فعالیت 48 هیئت ورزشی در استان، گفت: طی نیمه نخست سال جاری ورزشکاران استان ۱۴۰ مدال بین‌المللی، جهانی و آسیایی اول تا سوم در سبک‌های مختلف کسب کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: هیئت‌های ورزشی وظیفه تیم داری را ندارند، گفت: هیئت‌های ورزشی در جذب اسپانسر هم موفق عمل‌نکرده‌اند؛ زیرا برای یک‌بار و آخرین بار از آنان استفاده مالی می‌کنند؛ درحالی‌که باید خواسته‌های آنان نیز تأمین شود.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.