سرویس سیاسی | کد خبر: 26676
تاریخ انتشار: 1396/08/29 - 09:44:07

در گفت و گو با اتفاقیه مطرح شد؛

اهتمام شهرداری بجنورد به زیبا سازی شهر

شهردار بجنورد با اشاره به اهتمام شهرداری بجنورد به موضوع زیبا سازی شهر گفت: درهمین راستا طی روزهای اخیر عملیات زیباسازی میدان امام رضا(ع) بجنورد آغاز شده است.
اهتمام شهرداری بجنورد به زیبا سازی شهر,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه،  روح الله براتیان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: به منظور رفع مشكلات شهري، عمليات زيباسازي ميدان امام رضا (ع) به عنوان نخستين عمليات عمراني شهر آغاز شده است که ظرف مدت چهار روز زیباسازی این میدان به اتمام می رسد.

براتیان افزود: در حال حاضر تسطیح سازی به منظور کاشت چمن و فضای سبز در حال اجراست که طی مدت چهار روز دو هزار متر مربع فضای میدان گل کاری و چمن کاری خواهد شد.

وی با برشمردن موقعیت میدان امام رضا (ع) و عبور میلیون ها زائر از بجنورد تصریح کرد: این جزء اولین برنامه کاری است که به منظور زیباسازی بصری این میدان انجام می شود.

شهردار بجنورد خاطرنشان کرد: مقرر شده تا چهارهزار گلدان شامل گلهای رختچه ژونی پروس، پامپاسکراس،گل کلم و زرشک، ابری نقره ای، ترون، یاس زرد، گل همیشه بهار، گل بنفشه در این میدان کاشته شود.

براتیان گفت: همچنین طی روز گذشته تمام چراغ های خیابان نادر که طی یک سال گذشته خراب از کار افتاده شده بود، تعمیر و روشنایی این خیابان تامین شد.

انتهای پیام/آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.