نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 26678
تاریخ انتشار: 1396/08/29 - 10:23:51

معاون اداره کل راهداری خراسان شمالی:

22هزار527 زائرخراسان شمالی با ناوگان عمومی به شهر مشهد جابه جا شدند

22هزار527 زائرخراسان شمالی با ناوگان عمومی به شهر مشهد جابه جا شدند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل از ایرنا، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 22 هزار و 527 زائر از این استان برای شرکت در آیین عزاداری امام رضا(ع) توسط ناوگان حمل و نقل عمومی به مشهدالرضا(ع) جابه جا شده اند.

سعید سبحانی گفت: این تعداد مسافر با 880 ناوگان عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه به مشهد جابه جا شده اند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای خراسان شمالی افزود: 15 هزار و 905 نفر از زائران در قالب هیات های مذهبی توسط 546 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جابه جا شدند.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با ایام عزاداری شهادت امام رضا(ع)، 6 هزار و 622 نفر زائر نیز به صورت انفرادی توسط 334 دستگاه ناوگان عمومی به شهر مشهد سفر کرده اند.

سبحانی با اشاره به سفرهای بازگشت زائران امام رضا(ع) از فردا گفت: به یقین با بازگشت سفرها، با افزایش چشمگیر تقاضا برای تامین ناوگان رو به رو می شویم از این رو از هیات های مذهبی از اکنون نسبت به عقد قرار داد با شرکت های مسافری اقدام و ناوگان مورد نیاز را تامین کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون در تامین ناوگان مورد نیاز برای خدمات رسانی به زائران با مشکل روبه رو نشده ایم اما از زائران درخواست می شود برای برنامه ریزی بهتر، از اکنون برای انعقاد قرارداد با شرکت ها اقدام کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای خراسان شمالی تاکید کرد: هیات های مذهبی برای تامین ناوگان از مراجعه و رایزنی مستقیم با راننده ها اجتناب کنند و حتما با شرکت ها قرارداد منعقد کنند زیرا راننده ها ممکن است تعهدی نسبت به خدمات رسانی نداشته باشند.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.