نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 26696
تاریخ انتشار: 1396/08/30 - 09:37:01

باند رفت جاده ارکان بجنورد این هفته به بهره‌برداری می‌رسد

شمارش معکوس برای برخورداری سایت اداری خدماتی ارکان بجنورد از راه مناسب آسفالته

شمارش معکوس برای برخورداری سایت اداری خدماتی ارکان بجنورد از راه مناسب آسفالته,

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی بابیان اینکه  بنا به تاکیدات استاندار آسفالت جاده بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد آغازشده است از  بهره‌برداری باند رفت جاده ارکان بجنورد در این هفته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، بنا به گفته یزدان عنبری با توجه به اهمیت تکمیل و بهره‌برداری از محور جاده ارکان برای تسهیل در تردد مراجعین بیمارستان امام حسن (ع)،  دانشگاه‌ها،  موسسات و مردم شریف منطقه، اجرای آسفالت این محور آغازشده است. 

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی ادامه داد: هم‌اینک باند رفت این مسیر چهار کیلومتری در حال آسفالت است و اجرای آن پیشرفت قابل‌توجه دارد.

وی با یادآوری اینکه این مسیر به لحاظ قرار گرفتن چند مرکز دانشگاهی، بیمارستان امام حسن(ع)، نمایشگاه بین‌المللی، سیلو و سایر مراکز از مسیرهای پرتردد است گفت: به‌طور حتم  این مسیر نیاز به اجرای طرح راهسازی داشته تا ایمنی محور ارتقا یابد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی بیان داشت: باند رفت‌وبرگشت جاده ارکان بجنورد با مشخصات بزرگراه به‌صورت چهار خطه زیر بار ترافیک خواهد رفت.

پیش‌ازاین، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفته بود: اجرای پروژه راهسازی محور سایت اداری در تخته ارکان بجنورد در سال 93 آغاز شد و تاکنون 15 میلیارد ریال اعتبار برای آن هزینه شده است.

علیرضا مصطفی‌زاده بورا با اشاره به اینکه اجرای این طرح یکی از اولویت‌دار ترین پروژه‌های راهسازی است اظهار کرد: گذر خط آب از عرض جاده، عبور خط گاز، وجود تاسیسات برق ازجمله موانع در این زمینه است.

وی افزود: محور ارتباطی بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد در سایت تخته ارکان به طول چهار و نیم کیلومتر در 2 باند مجزا با چهار خط عبور و عرض سواره 11 متر در حال انجام است که تابه‌حال با مشکلات متعدد روبرو بوده است.

مصطفی زاده بورا گفت: از عمده مشکلات وجود تاسیسات برق، گاز، فیبر نوری و آب و فاضلاب در محدوده پروژه است که بخشی از آن در حال جابجایی است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با بیان اینکه کمبود منابع مالی پروژه از دیگر مشکلات اجرای پروژه است تصریح کرد: بر اساس برآوردهای انجام‌شده، تکمیل پروژه راهسازی جاده ارکان در بجنورد 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

انتهای پیام/اتفاقیه 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.