سرویس اجتماعی | کد خبر: 26742
تاریخ انتشار: 1396/09/02 - 09:13:06

فرماندارشیروان خواستار استفاده از ظرفیت‌های روستای نامانلو برای جذب گردشگر شد

فرماندار شهرستان شیروان با اشاره به توان و قابلیت‌های روستای نامانلو بر استفاده حداکثری از ظرفیت گردشگری این روستای بخش سرحد تاکید کرد.
فرماندارشیروان خواستار استفاده از ظرفیت‌های روستای نامانلو برای جذب گردشگر شد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، امین رضا مراتی در ده گردشی بخش سرحد شیروان در روستای نامانلو گفت: روستای نامانلو روستای پرافتخاری بوده و ۹ شهید را تقدیم انقلاب و نظام کرده و این مردم در عرصه‌های مختلف و روزهای سخت حضوری فعال داشته‌اند که در این راستا می‌طلبد نسبت به رفع مشکلات و کاستی‌ها سریع‌تر اقدام شود.

وی بابیان اینکه توسعه و رفع تمامی مشکلات روستاها ، مخصوصا روستاهای مرزی در اولویت دولت آقای روحانی است افزود: با بررسی جوانب مختلف ، روستای نامانلو به‌عنوان روستای سبز شیروان معرفی‌شده است.

نماینده عالی دولت در شیروان گفت: قطعا منابع و اعتبارات کلی شهرستان جوابگوی نیازهای منطقه نیست اما اولویت‌سنجی می‌تواند در این راستا کمک زیادی کند.

مراتی تصریح کرد: تعامل و همکاری ساکنین روستاها مهم‌ترین اصل در توسعه  مناطق است و در این راستا مشکلات زیادی مرتفع می‌شود.

فرماندار شیروان گفت: روستای نامانلو ظرفیت‌های بسیار بزرگی دارد که مهم‌ترین آن ظرفیت گردشگری است که از این طریق می‌توان مشکلات روستا را برطرف کرد.

مراتی افزود: اگر شرایط سکونت خوب در روستاها را فراهم نکنیم نمی‌توانیم نسبت به ماندگاری نسل‌های جدید و آینده در روستاها موفق باشیم.

فرماندار شیروان بابیان اینکه برای رسیدن به توسعه پایدار هر منطقه باید خودش پیگیری‌های لازم را داشته باشد افزود: روحیه امید در دل مردم منطقه و مناطق محروم وجود دارد و قطعا این به‌واسطه اقدامات خوب دولت بوده است.

انتهای پیام/حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.