نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 26748
تاریخ انتشار: 1396/09/02 - 10:30:00

مدیر کل ورزش و جوانان در گفت و گو با اتفاقیه مطرح کرد؛

99 درصد هیئت های ورزشی استان غیر فعال و نیمه فعال هستند

99 درصد هیئت های ورزشی استان غیر فعال و نیمه فعال هستند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، حال و روز هیئت های ورزشی مدت هاست که دیگر چنگی به دل نمی زند گرچه با روی کار آمدن مدیر کل جدید ورزش امید و انگیزه در ورزشکاران و هیئت های ورزشی دو چندان شده اما نمی توان از این واقعیت غافل ماند که نقش هیئت های ورزشی در پویایی ورزش غیر قابل انکار است و نمی توان آنها را نادیده گرفت و به خواسته ها و نیاز هایشان بی توجه بود.

درگفت و گویی که با فعالان رشته های مختلف ورزشی استان داشتیم برخی هیئت ها مدت هاست از نبود رئیس هیئت و تعویض دایمی سرپرستان هیئت ها گلایمند هستند و ورزشکاران دیگری از نبود رئیس هیئت در مرکز استان و برخی روسای هیئت ها نیز دیگر انگیزه ای برای ادامه فعالیت ندارند و همه این عوامل دست به دست هم داده تا هیئت های ورزشی رمق ادامه کار نیابند و مدیر کل ورزش و جوانان باید تلاش مضاعفی برای پویایی در این حوزه که در واقع مهمترین بخش ورزش استان است داشته باشد.

اگر هیئت های ورزشی بی انگیزه باشند بن بستی در ورزش روی خواهد داد که با دست پر توان هیچ مسئولی نمی توان از آن خارج شد و البته دغدغه های ورزشکاران و هیئتی ها نیز به جاست ،نمی توان نداشتن بستر فعالیت را نادیده گرفت و یا کمبود اعتبار ورزشی نیز از دیگر  مشکلاتی است که اکثر هیئت های ورزشی را به خود درگیر کرده است و نداشتن اسپانسر و عدم اعزام به رقابت های متعدد نیز از دیگر مشکلاتی است که همواره مسئولان هیئت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند.

به همین منظور گفت و گویی با کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان ترتیب دادیم و وی در این گفت و گو تاکید کرد 99  درصد هیئت های ورزشی استان نیمه فعال و غیر فعال هستند و تنها یک درصد در استان فعال اند.

به گفته وی جلسه ای با هیئت های ورزشی برگزار خواهیم کرد،عملکرد هیئتها بررسی می شود و اگر هیئت با مشکلاتی مواجه بود پیگیری لازم در این زمینه انجام می گیرد.

وی افزود:اگر مدیران هیئت ها وقت کافی برای فعالیت نداشته باشند،با برنامه کار نکنند و نتوانند توقعات ما را بر آورده کنند اقدام به تعویض رئیس هیئت  خواهیم داشت.

وی عمده ناراحتی و بی انگیزگی هیئت ها را نبود اعتبار،عدم توجه مدیران ورزش سابق به فعالیت های هیئت،عدم برگزاری جلسات و توجه به مشکلات هیئت ها و ... عنوان کرد.

به گفته وی باید نظارت بر عملکرد هیئت ها را بیشتر کرد،در کلاس های آموزشی حتی سر کشی انجام می گیرد  مشکلات هیئت ها بررسی می شود این مهم زمان بر است اما در تلاش هستیم نیاز های اولیه هیئت ها را تامین کنیم و انگیزه فعالیت در آنها ایجاد کنیم.

انتهای پیام/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.