سرویس حوادث | کد خبر: 26928
تاریخ انتشار: 1396/09/13 - 09:43:31

سه کشته در تصادف موتورسیکلت و دو دستگاه کامیون در شیروان

فرمانده پلیس راه شیروان از کشته شدن راننده و 2 سرنشین موتورسیکلت در تصادف با کامیون در محور فرعی حسین آباد خبر داد. سه کشته در تصادف موتورسیکلت و دو دستگاه کامیون در شیروان,
سه کشته در تصادف موتورسیکلت و دو دستگاه کامیون در شیروان,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل ازعصر اترک، سرگرد کیوان نژاد در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه روز یکشنبه برابر اعلام  مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور فرعی حسین آباد سریعا ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

سرگرد کیوان نژاد اظهارکرد: در بررسی های کارشناسان علت تامه تصادف ترکیب وتقارن دوخطا ، بی مبالاتی از جانب راننده کامیون بعلت تجاوز به چپ به میزان 80 درصد و بی مبالاتی ازجانب راننده موتورسیکلت به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی به میزان 20 درصد مقصر در تصادف تشخیص داده شدند.

این مقام انتظامی افزود:متاسفانه در این تصادف راننده موتورسیکلت ودو نفر سرنشین موتورسیکلت به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی در اثر شدت جراحت وارده در دم فوت کردند.

 سرگرد کیوان نژاد با بیان اینکه در این حادثه  اگر موتور سوران کلاه ایمنی داشتند قطعا صدمه کمتری می دیدند و سبب  مرگشان نمی شد ، به موتور سوران توصیه کرد از کلاه ایمنی استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین رانندگان وسایط نقلیه در جاده‌های فرعی با سرعت مطمئن حرکت کنند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.