سرویس سیاسی | کد خبر: 26955
تاریخ انتشار: 1396/09/14 - 09:50:14

عزیزی:

افزایش امنیت و تقویت احساس امنیت مهترین کار پلیس است

نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس شورای اسلامی افزایش و تقویت احساس امنیت را مهمترین کار پلیس در شرایط کنونی عنوان کرد.
افزایش امنیت و تقویت احساس امنیت مهترین کار پلیس است,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، دکتر عبدالرضا عزیزی در نشست تخصصی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با اشاره به ماموریت گسترده نیروی انتظامی اظهار داشت: تنوع ماموریت های نیروی انتظامی باعث پررنگ و بااقتدار بودن این مجموعه در جامعه شده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه جامعه با مشارکت مردم اداره می‌شود، گفت: اساسا با کمترین هزینه می‌بایست حوزه کار و امور اجتماعی را پیگیری و دنبال کنیم.

وی با یادآوری اینکه نیروی انتظامی یک نیروی مردمی است، بیان داشت: به‌طور حتم نیروی انتظامی پناهگاه آسیب دیدگان اجتماعی در سطح جامعه است که خدمات آن مشهود است .

عزیزی لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی در ماموریت های پیشگیری را برشمرد و گفت: نیروی انتظامی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بایستی از ظرفیت جلب مشارکت مردمی به‌خوبی استفاده کند.

وی توسعه ، ارتقاء و کار آیی نیروی انتظامی در انجام ماموریت ها را مشارکت مردمی دانست و افزود: بالا بردن سطح آگاهی، انتظامی و اجتماعی مردم و افزایش امنیت و احساس امنیت مهم‌ترین کارها پلیس است.

وی با اشاره به تنوع قومیت‌ها در کشور هم ، خاطرنشان کرد: دشمن ایران اسلامی باوجود قومیت‌ها مختلف در ایران می‌خواهد نظم و امنیت کشور را به هم بزند ولی خوشبختانه تاکنون باوجود اقتدار ناجا و هوشیاری مردم شریف این کشور نتوانسته است.

وی در پایان با  قدردانی از فعالیت‌های همیشگی پلیس در امر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: هر سازمانی حضور مردم را در ماموریت های ذاتی خود شریک کند موفق‌تر از گذشته است.

نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس شورای اسلامی حضور همیشگی مردم درصحنه‌های مختلف را برشمرد و گفت: این حضور باعث کسب موفقیت‌ها و پیشبرد برنامه‌ها شده است.

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.