سرویس علمی فناوری | کد خبر: 26960
تاریخ انتشار: 1396/09/14 - 10:13:17

عضو هیات علمی مجتمع عالی اسفراین در جمع پژوهشگران یک درصد برتر دنیا

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اعلام کرد: دکتر محمد حاتمی عضو‍ هیات علمی این مجتمع آموزش عالی در جمع پژوهشگران یک درصد برتر دنیا قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، بر اساس آخرین اعلام پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویتر (ISI-ESI)، یک عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا حضور دارد.

بر اساس این خبر، دکتر محمد حاتمی عضو هیات علمی  ( استادیار مهندسی مکانیک) است که پیش‌ازاین برای 2 دوره موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر استان خراسان شمالی و 4 دوره به‌عنوان پژوهشگر برتر این مجتمع شده است.

پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) هر دو ماه یک‌بار به ارائه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می‌پردازد که بر اساس آخرین تحولات در شبکه علم بین‌الملل روزآمد می‌شود.

ISI برای انتخاب دانشمندان یک درصد برتر دنیا، تعداد استنادهای صورت گرفته به پژوهش‌های محققان دنیا در ۱۰ سال اخیر را شمارش کرده و این محققان را در ۲۲رشته موضوعی طبقه‌بندی می‌کند. سپس این محققان بر اساس تعداد استنادهای دریافتی به‌صورت نزولی مرتب‌سازی می‌شوند و یک درصد برتر از هر رشته به‌عنوان دانشمندان برتر انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.