نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 26964
تاریخ انتشار: 1396/09/14 - 10:50:26

درخشش گروه نمایش «مهر آفرین» در جشنواره تئاتر معلولان منطقه کاسپین

گروه نمایش «مهر آفرین» شیروان با نمایش «زمین برای دوست داشتن کوچک است» در جشنواره تئاتر معلولان منطقه کاسپین سه جایزه را از آن خود کرد .
درخشش گروه نمایش «مهر آفرین» در جشنواره تئاتر معلولان منطقه کاسپین,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: این گروه با نمایش «زمین برای دوست داشتن کوچک است» به کارگردانی «هانیه صداقت» به‌عنوان نماینده استان در جشنواره تئاتر معلولان منطقه کاسپین سه جایزه را از آن خود کرد .

احمد زیبایی افزود: رقیه ابراهیمیان و فرشته رضوانی به ترتیب مقام اول و سوم بازیگری زن و هانیه صداقت جایزه ویژه کارگردانی را از آن خود کرد .

وی اظهار کرد: جشنواره کاسپین با تلاش در جهت ارتقای سطح کیفی زندگی این گروه از افراد جامعه و با توجه به نقش مؤثر و ارزشمند هنر نمایش در ایجاد ارتباطی هماهنگ، تأثیرگذار، متقابل و پویا در جهت توانمندسازی افراد و درونی سازی الگوهای رفتار اخلاقی، رشد دیدگاه همدلی و ارزش‌های مثبت فرهنگی شکل‌گرفته است .

زیبایی ادامه داد: نمایش «زمین برای دوست داشتن کوچک است» نوشته دکتر قطب‌الدین صادقی و کارگردانی هانیه صداقت با بازی سید جابر موسوی، رقیه ابراهیمیان، فرشته رضوانی و رضا خلیل زاده همراه بود .

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.