نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 27053
تاریخ انتشار: 1396/09/20 - 09:38:13

امسال صورت گرفت؛

ثبت بیش از 12 هزار تولد در خراسان شمالی

مدیرکل ثبت‌احوال خراسان شمالی اعلام کرد که 12 هزار و 639 واقعه ولادت در استان طی سال جاری ثبت‌شده است..
ثبت بیش از 12 هزار تولد در خراسان شمالی,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، علی زاهدی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ما بابیان اینکه طی  سال جاری 12 هزار و 639 واقعه ولادت در استان ثبت‌شده است، اظهار داشت: میزان ولادت طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان 1.8 درصد کاهش داشته است.

زاهدی نیا با برشمردن میزان تولد در مدت مشابه سال قبل هم افزود: طی هشت ماه ابتدای سال گذشته در استان 12 هزار و 866 واقعه در استان به ثبت رسید.

وی بابیان اینکه نرخ ولادت در استان 20.2 درصد است که به ازای هر یک هزار نفر جمعیت، 20 واقعه ولادت ثبت‌شده است، تصریح کرد: همچنین طی این مدت تولد نوزاد پسر در استان از دختران پیشی گرفته است و به ازای هر 100 نوزاد دختر، 103 نوزاد پسر متولدشده است.

 مدیرکل ثبت‌احوال خراسان شمالی به نام‌گذاری نام در استان اشاره کرد و افزود: طی هشت‌ماهه سال جاری نام فاطمه، زهرا، یسنا، نازنین زهرا و رها بیشترین نام‌های منتخب برای دختران در استان بوده است.

وی اظهار داشت: همچنین در این بازه زمانی نام امیرعلی، امیرحسین، محمد، ابوالفضل و علی بیشترین نام‌های منتخب برای پسران در استان بوده است.

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.